Неділя, 23-е Червеня 2024року

Тетяна Петракова (11)


Головний редактор журналу Ukrainian People

Автор понад 500 соціальних проектів, направлених на розвиток дитячих талантів.
Телевізійний експерт. За освітою – журналіст (факультет масових комунікацій CНУ ім. В. Даля, магістр журналістики). Друга вища освіта – психолог (факультет психології CНУ ім. В. Даля).

Один із найскладніших періодів у житті людини – це криза в підлітковому віці (пубертатний період). Вона пов’язана не тільки з гормональними змінами, а й з усвідомленням себе. Раніше вважалося, що підлітковий вік – це 13-14 років. Наразі ж так званий перехідний період настає у 10-11 років.
У підлітковому віці відбуваються значні зміни як у фізіології, так, зокрема, й у психіці дитини. Занижена самооцінка, агресивність, тривожність, відсутність мотивації до навчання, нервові зриви, анорексія, наркотична та алкогольна залежність, некерованість – це не повний перелік того, через що можуть проходити підлітки.
Занижена самооцінка – досить часта проблема не лише в підлітковому віці. Звісно, вона формується в дитинстві, а тому саме в цей час, коли дитина починає усвідомлювати себе як особистість, важливо допомогти їй подолати кризу «перехідного» періоду.

" У нас просто – пообіцяв бути інакшим – ВИБРАЛИ."

 |  Понеділок, 18 вересня 2017 07:44  |  Опубліковано в Тетяна Петракова

Шановні читачі! Вітаю вас на сторінках спецвипуску нашого видання, присвяченого аналізу 26 років незалежності нашої держави!

Саме для вас ми підготували ексклюзивні матеріали найкращих політологів та психологів України, в них ви знайдете яскраві приклади, чому за свободу борються одні, а до влади приходять зовсім інші. Сподіваємось, що ця інформація не тільки вас здивує, але дозволить по-новому поглянути на Україну, поступово відкриваючи іі багатогранність для себе! Натхнення вам та великих перемог в цьому сезоні!

Синдром байдужості

 |  Понеділок, 31 липня 2017 10:23  |  Опубліковано в Тетяна Петракова

Іноді, аби захиститися, доводиться битися. Доводиться воювати. Окрім інших жахливих наслідків, війна породжує біженців.

В умовах гібридної війни, названої в нас АТО, їх теж назвали «гібридно»: тимчасові переселенці. Серед них – сотні тисяч дітей. Наших українських дітей. І усі вони, так чи інакше, отримали психологічні травми війни. Міжнародні організації стверджують, що цим дітям необхідна психологічна допомога. Її мають гарантувати відповідні державні програми, яких немає.

Согласно официальной статистике, опубликованной ЮНИСЕФ, 200 тысяч украинских детей получили психологические травмы из-за войны на востоке Украины.

Большинство из этих детей – вынужденные переселенцы и дети погибших на войне. Чтобы помочь им, у нас до сих пор не создано действенных государственных программ. А они не то что нужны, – необходимы. Но власть имущие Украины предпочитают закрывать на проблему глаза или просто на ней пиариться.Копирайт(C) http://ukrpeople.com "UKRAINIAN PEOPLE" Все права защищены.

Студия дизайна  Вэб Мост  Web BRIGHT design     http://web-most.net/