Субота, 2-ге Грудня 2023року
Проекти Ukrpeople

Євгенiй Тепляков

 |  Середа, 24 листопада 2021 12:41  |  Опубліковано в Успіх країни


«Далі – більше, хоча це тільки початок» говорить сертифікований бізнес-тренер, коуч акредитації європейського стандарту, Тепляков Євгеній. За останні три роки він зумів тричі стати кращим тренером з продажу в Україні. Про свою діяльність, громадську позицію та погляди в житті Євгеній розповів для редакції журналу «Ukrainian People»

Андрій Гнатишак

 |  Середа, 24 листопада 2021 12:35  |  Опубліковано в Успіх країни

«Варто завжди рухатися вперед, адже там заховане найцікавіше» – ділиться із нами своїм досвідом успішний підприємець Гнатишак Андрій. Наш герой щиро переконаний, що саме сумлінна та чесна праця зможе привести людину до успіху. Про свій власний шлях, кризу під час пандемії та персональні поради бізнесмен розповів в інтерв’ю для редакції «Ukrainian People».

Нещодавно мені пощастило бути викладачем та створити цілий курс із формування особистого стилю для дівчаток віком 12-16 років. Саме у цьому віці ми маємо величезну кількість питань, які пов’язані із власною самоідентифікацією та бажанням проявити свою індивідуальність.
Гарний смак формується поступово та проявляється через основні елементи: ясність, послідовність, творчий підхід та впевненість.

Артем Нестеренко

 |  Середа, 24 листопада 2021 12:13  |  Опубліковано в Успіх країни

«Не треба змінювати людей – заміняйте їх іншими»

«Наша проблема в тому, що ми фінансово неосвічені» ділиться своїми думками Артем Нестеренко щодо актуальної ситуації в суспільстві. Успішний бізнесмен, автор книги з маркетингу, в якій він ділиться своїм досвідом та порадами, учасник семінарів та бізнес-школи розповідає про головні секрети успішного інвестування, власний шлях та бачення сучасного становища підприємців в інтерв’ю для журналу «Ukrainian People».Сторінка 1 із 75

Копирайт(C) http://ukrpeople.com "UKRAINIAN PEOPLE" Все права защищены.

Студия дизайна  Вэб Мост  Web BRIGHT design     http://web-most.net/