Середа, 12-е Травня 2021року
Проекти Ukrpeople

Ольга Васютіна-Талімонова

 |  Вівторок, 16 березня 2021 11:44  |  Опубліковано в Історії успішних Українок

«Коли любиш те, чим займаєшся, – це надихає на великі звершення та постійний розвиток»

Ольга Васютіна-Талімонова – українська підприємниця, громадська діячка. Серед її здобутків – створення та партнерське управління такими IT компаніями, як Page Group, 3DFit та Академічна школа нутрігенетики та нейродієтології GDiet, Всеукраїнська асоціація батьків дітей із ДЦП та іншими органічними ураженнями нервової системи DCP-Help. І це ще не все! Учасниця конкурсу краси «Краса Країни 2020». Вона стала володаркою титулу Mrs. Globe Ukraine 2020.

Олена Рихальська Рекомендовані

 |  Вівторок, 02 березня 2021 14:25  |  Опубліковано в Успіх країни

Олена Рихальська – кандидат психологічних наук, провідний психолог України, психотерапевт та тренер у галузі психології успіху та сімейної психотерапії. За плечима жінки – двадцять п’ять років досвіду та неймовірно велика кількість людей, чиє життя вона допомогла змінити на краще своїми порадами.

Самсоненко Ірина Рекомендовані

 |  Вівторок, 02 березня 2021 14:21  |  Опубліковано в Успіх країни

Самсоненко Ірина – продюсер музичних талантів, громадська діячка та експертка ток-шоу «Говорить Україна», входить до топ 50 людей у номінації бізнес-премії «Делегат українських жінок в ООН», топ 100 найуспішніших жінок України за версією журналу Ukrainianpeople, нагороджена Національною премією в номінації «Найкраща українка в професії».

Світлана Волик Рекомендовані

 |  Вівторок, 02 березня 2021 14:18  |  Опубліковано в Успіх країни

«Ніколи не зупинятися на досягнутому»

Світлана Волик – засновниця та дизайнерка бренду сучасної української вишиванки «Своє». Як розповідає сама жінка, ідея створення національного одягу виникла після участі в благодійному проєкті допомоги бійцям АТО.Сторінка 1 із 136

Копирайт(C) http://ukrpeople.com "UKRAINIAN PEOPLE" Все права защищены.

Студия дизайна  Вэб Мост  Web BRIGHT design     http://web-most.net/