Середа, 8-е Липня 2020року

Віталіна Савчук (4)


savc.jpeg

директор модельної агенції "Vita Models"

Автор - Віталіна Савчук, директор модельної агенції "Vita Models"

“Стиль – це простий спосіб говорити про складні речі” –так сказав Жан Кокто. Актуальнысть цієї цитати не втрачена і до нині. Зазвичай одяг- це відображення внутрішнього стану. Іноді ми навіть не задумуємось про те, як наш стиль говорить замість нас. Що стосується гардеробу моделі то це не просто звичайний набір речей і не просто набір наймодніших брендів. Думаю, ви помічали той факт, що в натовпі модель дуже легко помітити не тільки через зріст чи фігуру, а й по речам.

Як перестати боятись камери?

 |  Середа, 09 жовтня 2019 13:04  |  Опубліковано в Віталіна Савчук

Вiталiна Савчук,
директор модельної агенції "Vita Models"

В сучасному світі без фоторафій ніяк. Майже кожна друга людина є активним користувачем соціальних мереж. У віртуальному світі вашою візитівкою є фото. Але як бути якщо камера викликає панічні атаки? Для того, щоб знайти вирішення проблеми потрібно зрозуміти причину, а їх досить багато. Розглянемо найпоширеніші:
Сором’язливість. Вона заважає почувати себе вільною людиною і на фото ви просто затискаєтесь.

Нерідко так трапляється, що нас починають порівнювати з кимось ще з дитячих років. Саме тоді починає з'являтись комплекс неповноцінності.З самого раннього віку варто усвідомити , що ви – це індивідум і більше схожих немає.
Але все-таки ,чому у свідомому віці ми починаємо зрівнювати себе з кимось іншим?

Вiталiна Савчук,
директор модельної агенції "Vita Models"

Як стати моделлю? Яке агентство обрати, чи можна обійтись без нього? Якщо у вас виникають такі запитання, то бажано все добре зважити та поміркувати. Насправді, немає нічого неможливого, головна умова – діяти! Бажання – це добре, але якщо воно не супроводжується реальними діями і прагненням, то нічого не вийде. Стосовно модельного бізнесу, 100% треба мати не тільки красиву зовнішність, але й інші позитивні якості. Отже, увага всім батькам, які хочуть допомогти своїй дитині стати впевненішою зараз та дуже успішною у найближчому майбутньому! Ці три кроки для початку модельного шляху розставлять все крапки над «і».Копирайт(C) http://ukrpeople.com "UKRAINIAN PEOPLE" Все права защищены.

Студия дизайна  Вэб Мост  Web BRIGHT design     http://web-most.net/