Неділя, 23-е Червеня 2024року

Віталіна Савчук (6)


savc.jpeg

директор модельної агенції "Vita Models"

Що таке кастинг і як до нього підготуватись?

 |  Вівторок, 22 вересня 2020 09:25  |  Опубліковано в Віталіна Савчук

Кастинг- це невідємна частина модельного життя. На початку кар’єри завжди виникає питання “як підготуватись до кастингу?”. Яким б не здавалося страшним слово “кастинг” насправді все не так важко .

Робота моделлю за кордоном

 |  Вівторок, 25 серпня 2020 12:00  |  Опубліковано в Віталіна Савчук

Працювати чи не працювати за кордоном? Досить розповсюджене питання серед моделей. І це не дивно, бо сумнівів на цей рахунок багато. Страх іншої країни, нової мови і недобросовість роботодавців. Ми розглянемо цю ситуацію з різних боків.

Автор - Віталіна Савчук, директор модельної агенції "Vita Models"

“Стиль – це простий спосіб говорити про складні речі” –так сказав Жан Кокто. Актуальнысть цієї цитати не втрачена і до нині. Зазвичай одяг- це відображення внутрішнього стану. Іноді ми навіть не задумуємось про те, як наш стиль говорить замість нас. Що стосується гардеробу моделі то це не просто звичайний набір речей і не просто набір наймодніших брендів. Думаю, ви помічали той факт, що в натовпі модель дуже легко помітити не тільки через зріст чи фігуру, а й по речам.

Як перестати боятись камери?

 |  Середа, 09 жовтня 2019 13:04  |  Опубліковано в Віталіна Савчук

Вiталiна Савчук,
директор модельної агенції "Vita Models"

В сучасному світі без фоторафій ніяк. Майже кожна друга людина є активним користувачем соціальних мереж. У віртуальному світі вашою візитівкою є фото. Але як бути якщо камера викликає панічні атаки? Для того, щоб знайти вирішення проблеми потрібно зрозуміти причину, а їх досить багато. Розглянемо найпоширеніші:
Сором’язливість. Вона заважає почувати себе вільною людиною і на фото ви просто затискаєтесь.Копирайт(C) http://ukrpeople.com "UKRAINIAN PEOPLE" Все права защищены.

Студия дизайна  Вэб Мост  Web BRIGHT design     http://web-most.net/