Неділя, 12-е Липня 2020року

Володимир Кравчук (3)


kravchuc.jpg

lиректор Міжнародного Центру Психології і Здорового Мислення «Positum Systems», ідейний натхненник Школи Щасливих Відносин

 

8 якостей сучасної українки.

 |  Субота, 04 квітня 2020 06:39  |  Опубліковано в Володимир Кравчук

Які якості притаманні сучасній українці?
Чим вона відрізняється від інших?
І чому чоловіки хочуть бачити поряд з собою саме таку - впевнену в собі, ресурсну, гармонійну, щасливу жінку?
Напевно, кожна з українок хоча б раз у житті задавалася цими питаннями.

Образ современной женщины

 |  Понеділок, 01 липня 2019 08:45  |  Опубліковано в Володимир Кравчук

Владимир Кравчук,
Директор Международного Центра Психологии и Здорового Мышления «Positum Systems», идейный вдохновитель Школы Счастливых Отношений.

Образ современной женщины практически все медиа рисуют так – это многодетная мама, любящая жена, начитанная, образованная, красивая, ухоженная, стремящаяся к постоянному развитию и самосовершенствованию, имеющая любимое дело или любимую работу, где она может полностью реализовывать свой творческий потенциал и, что очень важно, финансово независимая. Ах да, еще глубоко вдохновляющая мужчину, вечно молодая, всегда на позитиве, безошибочная, и в близости огонь, и в скромности Золушка.

Материнство, любов і наші ролі

 |  Середа, 22 травня 2019 09:46  |  Опубліковано в Володимир Кравчук

Володимир Кравчук,
директор Міжнародного Центру Психології і Здорового Мислення «Positum Systems»,
Консультант позитивної психотерапії.

Одній жінці п’ятирічна дочка сказала: «Мама, ти люби тата сильніше, ніж мене, а то я помру». Мати її питає: «Що ти таке кажеш? Хто тобі це сказав?» Дівчинка каже: «Я знаю». Через рік вона померла. Яка головна задача на Землі у жінки? А яка у чоловіка? Більшість почне говорити про народження дітей і т.д. Моя відповідь завжди єдина. Головна задача жінки – нести красу в цей світ. Головна задача чоловіка – оберігати жінку. І ця краса несеться жінкою в першу чергу через свою жіночність, красу у діях, словах і думках, через красу любові до себе самої, потім до чоловіка, і вже потім до дітей. Ніхто і ніде не вчить тому, що сім’я створюється не тільки для продовження роду, а в основному для розкриття особистості, для духовного зростання людини. Тому вважається, що якщо в родині все «нормально»: чоловік не п’є, не гуляє, гроші додому приносить, то це хороша сім’я, а якщо вони ще й любов зберегли – то взагалі відмінно! адже в справжній сім’ї повинновідбуватися безперервне зростання любові і взаєморозуміння, збільшення Простору Любові і щастя! І така динаміка повинна бути постійною, протягом всього життя! Це і є еволюція.Копирайт(C) http://ukrpeople.com "UKRAINIAN PEOPLE" Все права защищены.

Студия дизайна  Вэб Мост  Web BRIGHT design     http://web-most.net/