П'ятниця, 22-е Жовтня 2021року

Ексклюзив (336)


Яким буде розклад п’ятого ювілейного Junior Fashion Week 'FW 21/22

 |  П'ятниця, 22 жовтня 2021 07:41  |  Опубліковано в Ексклюзив

Оргкомітет Junior Fashion Week оголосив дати та розклад нового сезону Junior Fashion Week 'FW 21/22, який пройде з 22 по 24 жовтня в Києві в КВЦ Парковий.

Діму Коляденко неодноразово запитували під час інтерв'ю та в соцмережах про те, коли ж його талановитий син Філіп Коляденко нарешті спродюсує або напише пісню для батька. І ось, відбулася довгоочікувана колаборація Коляденків! Діма презентував сингл та відео «ПЛАСТИНКИ», саундпродюсером якого став його син Філіп, учасник гурту «KADNAY».

Співачка Софія Єгорова презентує музичну новинку - пісню «Спека». Автором треку виступив відомий сонграйтер Дмитро Сисоєв (працював з такими артистами, як: Оля Полякова, OLEYNIK, Анна Трінчер і багато інших). Робота над піснею проходила на студії «Meyer Records». Це перша спільна робота музикантів з Софією.

 

19 жовтня 2021 на «Сцені 6» Довженко-центру відбудеться прем'єра експериментальної пластичної вистави «Трактуючі вічне мовчання», у якій роль головного героя грає відомий танцівник Олександр Прохоров! 

Актуальне питання пошуку себе загострилось до межі часу і почуттів.  Сторінка 1 із 24

Копирайт(C) http://ukrpeople.com "UKRAINIAN PEOPLE" Все права защищены.

Студия дизайна  Вэб Мост  Web BRIGHT design     http://web-most.net/