Середа, 17-е Квітня 2024року

12 –річна красуня Софія , має безліч досягнень, нагород. Вона : модель, співачка, волонтерка! 

Наша героїня неймовірна талановита красуня – Анна Качкар , яка вважає, що саме родинні цінності є основою для будь –якого подальшого розвитку , бо тільки родина може надати любов, підтримку і допомогу один одному.

« Незламність це, коли ніщо не може зупинити тебе від того, щоб робити добрі речі і захищати свою країну. Це, коли ти впевнений в собі і віриш у свою силу».- ділиться Анна з нами. Головна мрія нашої героїні - мир та щастя для кожного, хто сьогодні проходить випробування війною . Найбільше натхнення для дівчини: батьки, воїни ЗСУ та всі ті, хто бореться за нашу країну. Своїми вчинками вони показують, що навіть у важкі часи можна залишатися сильними і вірити у перемогу.

Серед здобутків Анни:

-        Переможець обласного конкурсу «Шевченко над часом» в номінаціі «Декламація»;

-        Лауреат першого ступеня міжнародного конкурсу-фестивалю творчості "ПРОФЕСТ"

-        Переможець міжнародного онлайн- конкурсу "Літо. Море. Фестиваль. " в номінації " театральне мистецтво"

    Наразі Анна стає номінантом в щорічній «енциклопедії дитячих талантів» , яка відбудеться в травні в рамках преміі «Нескорені таланти України »

«Я впевнена, що родинні цінності - це те, що тобі найбільше цінне у моєму житті. Це любов, підтримка, злагода та розуміння між рідними. Родина - це той надійний опорний пункт, на який ти завжди можеш розраховувати, де мене завжди зрозуміють і приймуть такою ,як я є.» - ділиться в інтерв’ю талановита героїня! 

 

«Я вважаю себе щасливою людиною, адже в мене чудова родина, яка підтримує та надихає мене», - ділиться в інтерв’ю талановита Ксенія. Однією з головних мрій нашої героїні мирне небо в Україні та закінчення війни . За досягення в вокалі та активний розвиток талановитих здібностей, ксенія стає номінантом преміі «Нескорені таланти України » 

Серед вагомих досягнень Ксеніі

-        Титул «Рапунцель України 2020» - конкурс краси волосся, довжина волосся в віці 6 років – 88 см.

-        INTERNATIONAL ARTS FESTIVAL DIAMOND CENTURY – ЛАУРЕАТ ПЕРШОГО СТУПЕНЯ;

-        2D VICCE MISS INTERNATIONAL MODEL KONTEST WORLD STARS 2021

-        GOLDENCLEOPATRA 2020

-        Участь в фотопроєкті – «Моделі сезон» , «Зірка Сучасності»

-        Лауреат 2-ї премії в категорії вокал GOLDENAUTUMN – 2022

-        TATRA OF STARSS 2022 – 2 ГА ПРЕМІЯ – ВОКАЛ

-        CHRISTMAS STARS 2023 – 1 ПРЕМІЯ ВОКАЛ

-        UKR WEST FEST 2023 – 2- ПРЕМІЯ ВОКАЛ

-        BUKOVEL FEST 2023 – 1 ПРЕМІЯ ВОКАЛ

-        SALVA TU SUENO - ГРАН ПРІ

-        Переможниця фестивалю «Діти за майбутнє України»

-        StarWaves – 2023 Гран прі

В   "арсеналі" нашого героя   сотні нагород та перемог за участь в різних конкурсах , Даниіл – неймовірно обдарований хлопець. Цілеспрямованість, наполеглива праця допомагають йому рухатися до своїх мрій та реалізовувати свої таланти

Юлія – справжня красуня, цілеспрямована, амбітна, емоційна, старанна та талановита! 

Тетяна Петракова  про  XII фестиваль «Діти за майбутнє України»:  «Допоки  ми живі та вміємо знаходити маленькі радощі, приємності в кожній миті – ми продовжуємо ЖИТИ»!
 
XII фестиваль «Діти за майбутнє України»,  в черговий раз обʼєднав талановитих дітей нашої непереможної України !

В Києві відбувся  XII фестиваль «Діти за майбутнє України», який в черговий раз обʼєднав талановитих дітей нашої незламної України !  Організатором  та автором проєкту виступає соціальний діяч Тетяна Петракова !
 «Зараз досить часто можна почути фразу «не на часі». Це висловлювання стало досить частим  останніх два роки . І чимало з нас поставили своє життя на паузу, майже щодня повторюють: «Зараз не на часі…
«Не на часі радіти, усміхатися, святкувати..Але , сьогодні дивлячись на  виступи наших талановитих дітей ,  їхні посмішки , думаю, варто нагадати: допоки ми живі та вміємо знаходити маленькі радощі, приємності в кожній миті – ми продовжуємо ЖИТИ! Ми здатні допомагати собі та іншим, підтримувати один одного. А головне – перемагати», - розповідає авторка проєкту Тетяна Петракова

Анна Коршунова : «Для мене незламність – це здатність запалювати світло навіть у суцільній пітьмі»
Наша героїня сьогодні -Анна Коршунова  , президент громадської організації «Біла птаха», яка активно займається благодійністю та допомогою різним категоріям дітей, а також просуванням і вдосконаленням міжнародного мобільного застосунку для благодійності «Lepta».

Застосунок «Lepta» був розроблений ТОВ «LEPTA TECHNOLOGY» у партнерстві з громадською організацією «Біла птаха» для взаємодопомоги та взаємопідтримки.
Завдяки йому люди у складних життєвих обставинах можуть отримати нематеріальну адресну допомогу, а небайдужі – надавати необхідну допомогу та підтримку
Перед Новим роком та Різдвом ми влаштували свято з солодкими подарунками та майстер-класами для дітей м. Святогірськ, діток-переселенців у модульному містечку в Василькові, дітей у Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит», діток Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, -ділиться Анна

Середа, 13 березня 2024 17:49

Лекція Граматика стилю

8 березня в IQ бізнес-центрі (івент-просторі Quoroom) відбувся надзвичайно красивий захід, наповнений атмосферою жіночності та краси. Українська дизайнерка, експертка з граматики стилю та fashion-етикету Анастасія Іванова провела надихаючу лекцію “Граматика стилю. Одяг для успішних”, яка супроводжувалась не лише цінною інформацією для формування власного неперевершеного образу, а й показом нової, надзвичайно жіночної колекції дизайнерки Spring/Summer-2024. На захід завітали прекрасні панянки, серед яких і зіркові гості.

Сторінка 1 із 138

Копирайт(C) http://ukrpeople.com "UKRAINIAN PEOPLE" Все права защищены.

Студия дизайна  Вэб Мост  Web BRIGHT design     http://web-most.net/