П'ятниця, 18-е Червеня 2021року

Ексклюзив (316)


Не так давно в Україні заговорили про унікальний бренд «Moë by Ana». Він втілює в собі актуальні тенденції жіночої моди в поєднанні з італійською якістю.
Moë by Ana - бренд жіночого одягу прет-а-порте, заснований дизайнером Анною Фаркаш у 2020 році. Сегмент бренду - доступна розкіш. Таке поєднання - це дійсно знахідка в модній індустрії.

23 травня 2021 року у заміському елітному парково-готельному комплексі Equides Club відбувся Суперфінал Національного проєкту «КРАСА КРАЇНИ 2021». Серед 11 конкурсанток перемогу здобула представниця міста Одеса – Аліна Вареник. Окрім звання «Народної Королеви», в грудні вона представить Україну на міжнародній арені конкурсу «Mrs GLOBE 2021», який традиційно пройде в Китаї.

Ольга Лісовська

 |  Середа, 02 червня 2021 17:14  |  Опубліковано в Ексклюзив

Фотограф Анна Сенік

Ольга Лісовська – реальний приклад успішної жінки, якій вдалося поєднати материнство та кар’єру. Щодня вона допомагає жінкам знайти ресурси всередині себе на базі власного курсу «Омолодження», однак не забуває про найцінніше – родину. Про ментальне здоров’я, материнство та секрети виховання доньок Ольга розповіла в інтерв’ю для редакції «UkrainianPeople».

Новий трек Will Armex - You and I (feat. Katy M) підірвав всесвітні тренди Tik Tok — 200 тис. відео і сотні мільйонів переглядів.Сторінка 1 із 23

Копирайт(C) http://ukrpeople.com "UKRAINIAN PEOPLE" Все права защищены.

Студия дизайна  Вэб Мост  Web BRIGHT design     http://web-most.net/