Неділя, 23-е Червеня 2024року

Історії успішних Українок (43)


Ольга Васютіна-Талімонова

 |  Вівторок, 16 березня 2021 11:44  |  Опубліковано в Історії успішних Українок

«Коли любиш те, чим займаєшся, – це надихає на великі звершення та постійний розвиток»

Ольга Васютіна-Талімонова – українська підприємниця, громадська діячка. Серед її здобутків – створення та партнерське управління такими IT компаніями, як Page Group, 3DFit та Академічна школа нутрігенетики та нейродієтології GDiet, Всеукраїнська асоціація батьків дітей із ДЦП та іншими органічними ураженнями нервової системи DCP-Help. І це ще не все! Учасниця конкурсу краси «Краса Країни 2020». Вона стала володаркою титулу Mrs. Globe Ukraine 2020.

Анна Арденс

 |  П'ятниця, 21 серпня 2020 11:53  |  Опубліковано в Історії успішних Українок

«Я щаслива тим, що відверта із собою!» – ділиться секретом свого успіху відомий продюсер Анна ARDENS. Її життєве кредо та за сумісництвом професійні обов’язки передбачають щодня надихати особистості на краще життя для себе і тих, хто довкола, тому вона обрала саме таку модель життя – відвертість із самою собою та іншими. Про діяльність, дисципліну, джерела сил, українських жінок та нові пріоритети, котрі Анна визначила для себе на карантині, вона розповіла Ukrainian People.

Тетяна Дерій

 |  Середа, 22 липня 2020 08:30  |  Опубліковано в Історії успішних Українок

Косметолог, модель, спеціаліст із лазерної епіляції та тейпування, а також мама трьох дітей Тетяна Дерій упевнена: успіх та краса залежать від систематичності та послідовності дій. Вона сама цього дотримується та встигає не тільки займатися своєю основною діяльністю у сфері косметології, а й зніматися для видань, брати участь у конкурсах краси та модних показах. Тетяна відповіла на актуальні запитання спеціально для Ukrainian People та поділилась секретами якісного професіонального догляду за шкірою.

Валентина Коломієць

 |  Середа, 22 липня 2020 08:28  |  Опубліковано в Історії успішних Українок

«Професійний брокер – це психолог, юрист, маркетолог, аналітик, фінансист, а іноді й будівельник в одній особі», – зазначає молода та успішна українка Валентина Коломієць, яка у комерційній нерухомості вже 10 років.  Вона точно знає, що успіх полягає в постійному розвитку. Саме тому головним досягненням нині вважає своє стабільне підприємництво, яке якісно працює вже багато років, а кризи в будь-якому вигляді її не лякають. «хоч Щоб трапилося – все на краще! Головне – робити правильні висновки!», – вважає Валентина. Ми поспілкувались із нею та дізналися про її лайфхаки досягнення успіху і цілей у роботі та житті.Сторінка 1 із 4

Копирайт(C) http://ukrpeople.com "UKRAINIAN PEOPLE" Все права защищены.

Студия дизайна  Вэб Мост  Web BRIGHT design     http://web-most.net/