Середа, 29-е Травня 2024року

Наступна наша героїня неймовірна талановита красуня - Олександра Куліш , яка має в арсеналі досягнень більш ніж 40 титулів, відзнак та нагород!

Вікторія Петрова –не за роками серьозна, розумна та розвинута особистість. Вона насправді унікальна та сильна. Харизматична та талановита. Наша героїня мріє про популярність у майбутньому, про життя у балансі та гармоніі, про реалізіцію та розкриття своїх здібностей. 

До війни,  Кіра з великим захопленням займалася моделінгом, реалізовуючи свої творчі вміння та здібності як «модель» та «акторка».

Займаючись улюбленою справою, наша героїня демонструвала різноманітні колекції від українських дизайнерів, а її фото друкувалися в глянцевих журналах. Крім того, Кіра брала участь у відеозйомках та спробувала себе в ролі телеведучої.

Неймовірні сестри Марія та Софія з 4-х років займаються вокалом. Співають соло та мають свій дует «Сестрички».

«Для нас незламність – це наш мужній народ і вся Україна, які сьогодні протистояють ворогу. Незламність – це наші захисники, які дають ворогам достойну відсіч, саме завдяки українським військовим ми можемо спокійно навчатися. Незламною є і наша віра в Перемогу», - розповідають наші героїні.

 

Незрівняна, непереможна, стійка, талановита, енергійна, творча – все це про Варвару, нашу неймовірну героїню, яка сьогодні, як і всі діти України, мріє про Перемогу над ворогом, про мирне небо та щасливе майбутнє! Мріє, як ніхто, бo саме за це віддав життя її тато, захищаючи наші кордони.

Наша талановита героїня, мріє про Перемогу, пишається кожним українцем , який щодня демонструє сміливість, стійкість, відважність та згуртованість у боротьбі з ворогом ! Мілана має безліч досягнень на своєму творчому шляху.

Наша талановита героїня, мріє про Перемогу, пишається кожним українцем , який щодня демонструє сміливість, стійкість, відважність та згуртованість у боротьбі з ворогом ! Мілана має безліч досягнень на своєму творчому шляху.

«Сьогодні в мене лише одна мрія – ПЕРЕМОГА над ворогом», - розповідає наш талановитий герой, який не дивлячись на свій юний вік, вже має безліч досягнень на своєму творчому шляху.

«Незламність для мене - це щоденний рух до мети , незважаючи на перешкоди», - вважає наша талановита героїня.

Наша героїня має безліч досягнень в різних напрямках. Злата : модель, фотомодель, танцор, актриса, ведуча, стендапер. З 4 років активно розвиває свої творчі здібності в різних напрямках : танцях, кікбоксингу, моделінгу. Учасниця і переможниця 70 міжнародних,  регіональних і всеукраїнських конкурсів краси, володарка 100 корон. Володарка багатьох всеукраїнських премій, відзнак і нагород, «Дитина року 2019».

Сторінка 1 із 2

Копирайт(C) http://ukrpeople.com "UKRAINIAN PEOPLE" Все права защищены.

Студия дизайна  Вэб Мост  Web BRIGHT design     http://web-most.net/