Неділя, 23-е Червеня 2024року
Четвер, 25 листопада 2021 11:45

Катерина Лапонова

Автор

«Я пишаюся своїми досягненнями, проте мені потрібно ще дуже багато працювати над собою, працювати в тренувальному залі, за шкільною партою під час навчального процесу, щоб досягти нових висот», – ділиться в інтерв’ю 10-річна Катя.  Наша юна героїня вперше вийшла на сцену в 3 роки і закохалася в неї назавжди.

Четвер, 25 листопада 2021 11:42

Софія Павлова

Автор

14-ічна Софія – цілеспрямована, креативна, наполеглива, мрійлива дівчина.

Вівторок, 23 листопада 2021 15:37

Володимир Корбін

Автор

«Сміливість, самовідданість та самодисципліна», - саме цих трьох правил дотримаються 14-рний екстремал Володимир.

Вівторок, 23 листопада 2021 15:22

Богдан Самарець

Автор

«Я відчував себе зіркою на червоній доріжці», – саме такі спогади залишилися у 8-річного Богдана від першого виходу на сцену. З 5 років хлопець активно займається моделінгом, бере участь у модних показах, рекламних фотосесіях та конкурсах краси, додатково планує розвивати футбольні навички.

Вівторок, 23 листопада 2021 15:22

Олександра Федунова

Автор

«Віра в себе, в свій талант, підтримка рідних людей, постійне навчання і наполеглива праця, любов до своєї справи та старання бути найкращою в своїй сфері привели мене до перемог», – ділиться в інтерв’ю 14-річна Олександра.

Вівторок, 23 листопада 2021 15:22

Альона Колінченко

Автор

В майбутньому 9-річна Альона мріє стати відомою моделлю та підкорити найголовніші подіуми світу, а поки що вона щодня вдосконалює свої модельні навички, розвиває вокальні та хореографічні здібності, опановує англійську мову і найближчим часом планує спробувати себе в акторській майстерності.

Вівторок, 23 листопада 2021 15:22

Євген Смерековський

Автор

«Мій дебютний вихід на подіум відбувся у грудні 2017 році – запрошення та участь у благодійному дизайнерському показі в м. Хуст. Це принесло багато позитивних емоцій, додало впевненості у власних силах та з’явилася додаткова мотивація для розвитку в модельному напрямку», – розповідає в інтерв’ю 7-річний Євген, сьогодні, його можна сміливо назвати зіркою українського дитячого моделінгу.

Вівторок, 23 листопада 2021 15:22

Дмитро Корзун

Автор

«Я мрію, щоб мої роботи піднімали настрій, дарували приємні емоції, робили людей добрими та щасливими, сприяли миру і дружбі в усьому світі», – розповідає в інтерв’ю 8-річний художник Дмитро. Малювати хлопчик почав у три роки і відтоді не випускає з рук пензлі та мріє стати в майбутньому відомим художником-абстракціоністом.

Вівторок, 23 листопада 2021 15:22

Анна Юдіна

Автор

Свою першу перемогу наша наступна героїня здобула у 3 роки та 10 місяців, тоді ще зовсім маленька та тендітна Анютка не злякалася вийти на сцену та виконати пісню «Кнопочка» у спектаклі «Дітвора Нашого Двора», саме цей виступ став стартом у її співочій кар’єрі.

Вівторок, 23 листопада 2021 15:22

Олександр Ромашко

Автор

«Мені просто подобається танцювати і найголовнішою причиною, чому я люблю танці – є саморозвиток. Танцюючи, я відчуваю нереальні емоції, отримую задоволення і до того ж виховую у собі характер та силу волі», – ділиться в інтерв’ю 11-річний Олександр.

Сторінка 1 із 3

Копирайт(C) http://ukrpeople.com "UKRAINIAN PEOPLE" Все права защищены.

Студия дизайна  Вэб Мост  Web BRIGHT design     http://web-most.net/