П'ятниця, 4-те Грудня 2020року
Новини Ukrpeople

27 листопада, традиційно, але в новому форматі та з усіма обмеженнями, відбулася IV щорічна премія #100успішнихукраїнців, яка об‘єднує Народних героїв України, волонтерів, благодійників, бізнесменів, лікарів, громадських та культурних діячів, акторів, дизайнерів, юристів та талановитих дітей. Цього року все відбувалося за новими правилами, які продиктувала світова пандемія. В залі, організатори заходу, зустрічали лише по 20 переможців, які отримували почесні нагороди, дипломи та подарунки від партнерів. Персональна відповідальність за власне здоров‘я, того вечора, стала колективною відповідальністю. Це був для новий досвід для команди UkrainianPeople, в камерній атмосфері якого, відчувалося особливе тепло, повага та щира підтримка один одного.

Презентація проекту «Paradise Eggs by Oksana Mas»

 |  Четвер, 29 жовтня 2020 13:52  |  Опубліковано в Ексклюзив

Арт-галерея «Мануфактура» запрошує на головну арт-подію року в Україні!

Художник із світовим ім’ям Оксана Мась особисто відкриє свій CORNER в Арт-галереї «Мануфактура», де водночас представить свій новий транскордонний art-проект!

«ХО». Євген Примаченко

 |  Четвер, 29 жовтня 2020 12:58  |  Опубліковано в Ексклюзив

30 жовтня о 17.00 арт-галерея Мануфактура запрошує на відкриття виставки сучасної скульптури українського художника Євгена Примаченка під назвою «ХО».

«1 000 000 дерев за 1 добу»

 |  Вівторок, 27 жовтня 2020 10:53  |  Опубліковано в Ексклюзив

17-го жовтня по всій Україні та країнах усього світу відбулася масштабна акція «1 000 000 дерев за 1 добу».Сторінка 1 із 243

Копирайт(C) http://ukrpeople.com "UKRAINIAN PEOPLE" Все права защищены.

Студия дизайна  Вэб Мост  Web BRIGHT design     http://web-most.net/