П'ятниця, 22-е Жовтня 2021року
Новини Ukrpeople

Діму Коляденко неодноразово запитували під час інтерв'ю та в соцмережах про те, коли ж його талановитий син Філіп Коляденко нарешті спродюсує або напише пісню для батька. І ось, відбулася довгоочікувана колаборація Коляденків! Діма презентував сингл та відео «ПЛАСТИНКИ», саундпродюсером якого став його син Філіп, учасник гурту «KADNAY».

Співачка Софія Єгорова презентує музичну новинку - пісню «Спека». Автором треку виступив відомий сонграйтер Дмитро Сисоєв (працював з такими артистами, як: Оля Полякова, OLEYNIK, Анна Трінчер і багато інших). Робота над піснею проходила на студії «Meyer Records». Це перша спільна робота музикантів з Софією.

 

19 жовтня 2021 на «Сцені 6» Довженко-центру відбудеться прем'єра експериментальної пластичної вистави «Трактуючі вічне мовчання», у якій роль головного героя грає відомий танцівник Олександр Прохоров! 

Актуальне питання пошуку себе загострилось до межі часу і почуттів.  

У Києві відбулась прес-конференція «Міс Україна 2018» Вероніки Дідусенко, історія якої стала показовою для жінок та про яку пишуть і говорять світові медіа.  

Вперше за 70 років існування конкурсу «Міс Світу», українка Вероніка Дідусенко кинула виклик застарілим правилам конкурсу.Сторінка 1 із 254

Копирайт(C) http://ukrpeople.com "UKRAINIAN PEOPLE" Все права защищены.

Студия дизайна  Вэб Мост  Web BRIGHT design     http://web-most.net/