Неділя, 23-е Червеня 2024року
П'ятниця, 25 грудня 2020 15:04

Софія Скудар

Автор

Софія займається вокалом із 9 років, граєна фортепіано, відвідує заняття з бально­спортивних і сучасних танців із 5 років. Соня вільно володіє двома іноземними мовамианглійською та іспанською. Два роки навчалася вШколі журналістики телеканалу «Інтер».

П'ятниця, 25 грудня 2020 15:04

Надія Скудар

Автор

«Себе обдарованою я не вважаю, але, водночас, рада власним досягненням. І я впевнена, що не буду зупинятися, а працюватиму ще наполегливіше, щоб досягти своєї мети», – каже Надія Скудар. Те, що дівчинка у 8 років вже така наполеглива і самодостатня, свідчить про те, що вона обов’язково відбудеться як творча особистість і досягне значних успіхів в обраній сфері діяльності.

П'ятниця, 25 грудня 2020 15:04

Ірина Скудар

Автор

«Моя родина – це моя сила!»

Скудар Ірина – чудова дружина, надзвичайно турботлива та любляча мати двох доньок. Своїм головним досягненням наша героїня вважає дітей, щодня даруючи для них своє тепло та увагу.

П'ятниця, 25 грудня 2020 15:00

Злата Шулак

Автор

Злата – 9-річна дівчинка з Дрогобича, яка, попри юний вік, має значні здобутки у сфері моделінгу та акторської майстерності. Маленька зіронька зізнається, що страшенно хвилювалася на першому конкурсі, в якому брала участь. Однак підтримка залу відразу розвіяла всі сумніви. Уже тоді Злата обрала свій шлях та досі впевнено крокує до своєї мрії.

П'ятниця, 25 грудня 2020 14:58

Ангеліна Майданович

Автор

 

Ангеліна – надзвичайно здібна та обдарована дівчинка, чуйна і доброзичлива. Вона успішно опановує моделінг, акторську майстерність, навчається музиці. До того ж є досить майстерною телеведучою та журналісткою. Наша героїня переконана, що успіх людини полягає в наполегливості, силі духу та розумінні своєї справи, а тому впевнено рухається до своїх цілей та здійснення мрій.

П'ятниця, 25 грудня 2020 14:58

Артем Котенко

Автор

Артем - 8-мирічний , чуйний, доброзичливий та неймовірно талановитий вокаліст з м.Охтирка Сумської області. Хлопчик, учень 3-го класу  хорового відділення Охтирської дитячої музичної школи ім.П.С.Білинника,  з 3-х років займається вокалом у кращого педагога України 2019р. за версією Українсько-турецького об’єднання Favorite Fest Крошки Лариси Анатоліївни, а також є солістом вокальної студії «КРОШКИ». У Артема майже немає вільного часу, адже він навчається у Охтирській ЗОШ № 5 у класі з поглибленим вивченням математики та окрім занять вокалом, активно вдосконалює хореографічні навички та займається акторською майстерністю, поглибленно вивчає англійську мову та відвідує заняття в школі комп’ютерних технологій IT START JUNIOR.

П'ятниця, 25 грудня 2020 14:58

Марія Мінцер

Автор

Марійка – відмінниця, крім школи, ще є ученицею театру сучасного мистецтва NikAel. Вона дуже чуйна та світла дівчинка, передусім цінує свою родину та щодня багато працює для досягнення цілей та успіху. Незважаючи на юний вік, наша героїня впевнена: для успіху потрібно багато працювати.

П'ятниця, 25 грудня 2020 14:58

Еліна Кулініч

Автор

 

Еліна – харизматична, життєрадісна, енергійна і неймовірно талановита дівчинка, яка щодня працює над удосконаленням навичок моделінгу та фотомоделінгу. Дівчинка навчається в модельній школі MarGo, бере участь у показах і рекламує одяг відомих брендів. Професійно займається танцями в зразковому художньому колективі – ансамблі народного танцю «Каблучок».

П'ятниця, 25 грудня 2020 14:59

Мелінда Чонтош

Автор

 

Мелінда – надзвичайно ніжна та чуйна зірочка на українському небосхилі юних талантів. Понад усе наша героїня любить та поважає родину, а ще впевнена, що потрібно цінувати кожен прожитий день.

П'ятниця, 25 грудня 2020 14:43

Катерина Баранчук

Автор

 

Катеринка – підкорює своєю чуйністю, добротою і здібностями. Юна зірочка надзвичайно талановита і сповнена амбіцій. Вона хоче вивчати іноземні мови та мріє представляти Україну на міжнародних конкурсах.

Сторінка 1 із 3

Копирайт(C) http://ukrpeople.com "UKRAINIAN PEOPLE" Все права защищены.

Студия дизайна  Вэб Мост  Web BRIGHT design     http://web-most.net/