Середа, 29-е Травня 2024року
Середа, 19 грудня 2018 12:12

Тетяна Корецька

Автор

«Головний секрет виховання – метод позитивного підкріплення.»

Середа, 19 грудня 2018 12:09

Олена Залевська

Автор

«Дитина повинна мати можливість поділитися всім з батьками!»

Середа, 19 грудня 2018 11:57

Олена Марчук

Автор

«Сім’я створює передумови для взаємопроникнення світу дітей і світу дорослих. Саме тому безкорислива любов до дитини,  яка вселяє їй почуття захищеності, створює атмосферу душевності, соціального та життєвого оптимізму, повинна бути в сім’ї апріорі!»

Середа, 19 грудня 2018 11:22

Інна Плахотнюк

Автор

ЗАСНОВНИК ТОВ «АIП АГРОГРУП», «СПЕЦIАЛIСТ РОКУ 2016» ТА «IМПОРТЕР РОКУ 2016».

Ефектна жінка, прекрасна мама двох дітей, любляча дружина та при цьому успішна бізнес-леді – все це гармонійно поєднується в ній! Ми з радістю поспілкувалися із Інною, яка є засновником та комерційним директором ТОВ «АІП АГРОГРУП» та дізнались багато працюючих інструментів, які повинна знати кожна починаюча бізнесвумен! До того ж, наша героїня поділилася своїми життєвими принципами і секретами успіху.

Середа, 19 грудня 2018 11:17

Юлія Кудактіна

Автор

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР АГЕНЦIЇ ПОДОРОЖЕЙ «МАНДАРИН».

Яскрава успішна жінка, мама двох дітей та генеральний директор агенції подорожей «Мандарин» знає, як зробити незабутнім відпочинок, досягти успіху та при цьому приділяти час близьким людям. Редакція з великим задоволенням дізналась, в чому секрет успіху Юлії та як їй вдалося піднести на новий рівень туристичні пропозиції на українському ринку.

Середа, 19 грудня 2018 11:15

Дарина Гресь-Ліпатова

Автор

ФЛАЙМЕНЕДЖЕР, РЕСУРС-МЕНЕДЖЕР

Кожна фраза цієї жінки – афоризм! Про життя як подорож, про свої життєві принципи, які вона напрацьовувала роками та про інші дуже важливі моменті її унікального світогляду ми дізнались у флайменеджера, або ресурс-менеджера Дарини гресь-ліпатової.

Середа, 19 грудня 2018 11:12

Анна Зарічна

Автор

ВЛАСНИЦЯ ТУРИСТИЧНОЇ АГЕНЦIЇ «7HEAVEN», ЗАСНОВНИЦЯ ЖIНОЧОЇ СПIЛЬНОТИ SELF MADE GROUP

Вона з гордістю називає себе selfmade woman. Вона відкрила туристичну агенцію «7Heaven», а також створила дружню жіночу спільноту з важливою місією – допомагати нашим українським леді відкривати потенціал та реалізовувати його. Ми із радістю поспілкувались з Анною та ще раз переконались, що в нашій країні є жінки, які своїм прикладом доводять, що сучасна бізнес-леді може не тільки добиватись успіху у кар’єрі, але й виглядати жіночною та тендітною, приділяти увагу близьким людям та загалом вести активне, наповнене яскравими моментами життя!

Середа, 19 грудня 2018 11:10

Олена Мухригіна

Автор

БIЗНЕС-ЛЕДI

Вона є економістом та астропсихологом, а ще має великі досягнення у сфері туризму та торгівлі. Захоплені її баченням успіху та життєвими принципами, ми із радістю поспілкувались із Оленою та поставили їй питання, які сьогодні актуальні для сучасних українок. Про успіх, натхнення та інше…

Середа, 19 грудня 2018 11:05

Ольга Черній

Автор

БIЗНЕС-ЛЕДI

Ефектна білявка, цілеспрямована бізнесвумен та справжня українка, яка хоче зробити життя оточуючих кращим та здоровішим, вважає, що аби досягти бажаного, треба мріяти так, як ми це робили у дитинстві. Вже чотири роки Ольга займається ТМ «Молоко від фермера», а у вільний час надихається своїм хобі – балетом. Ми дізнались у неї, як їй вдається бути затребуваною у бізнесі, гармонійною та жіночною – у приватному житті, а також що вона думає про сучасних жінок.

Середа, 19 грудня 2018 10:49

Лілія Олейник

Автор

ВЛАСНИЦЯ ТОРГОВОЇ МАРКИ ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ ILIVE, ЦЕНТРУ РОЗВИТКУ ТА ДОЗВIЛЛЯ ILIVE CENTRE, ВОЛОДАРКА ТИТУЛА MRS. PERSONALITY OF UNIVERSAL WOMAN OF THE YEAR 2017, ЗАСНОВНИК ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНIЗАЦIЇ «ЖИВУ В ГАРМОНIЇ»

Власниця торгової марки здорового харчування Ilive, Центру розвитку та дозвілля Ilive Centre, творець та ідейний натхненник унікального проекту Школа Досконалості, володарка титула Mrs. Personality of Universal Woman of the Year 2017 на Гран-Канарія, засновник громадської організації «Живу в гармонії», ідейний натхенник міжнародного екологічного форуму та газети «ЄКО Україна», автор статей та ефірів на радіо на тему дітей, здорового способу життя та харчування, а також дбайлива мама трьох хлопчиків та дівчинки. Все це вона – Лілія Олейник! Ми із радістю поспілкувались з нею та дізнались, як їй вдається охопити стільки сфер одночасно та в кожній бути успішною!

Сторінка 1 із 7

Копирайт(C) http://ukrpeople.com "UKRAINIAN PEOPLE" Все права защищены.

Студия дизайна  Вэб Мост  Web BRIGHT design     http://web-most.net/