Середа, 12-е Травня 2021року
ТЕТЯНА ПЕТРАКОВА

ТЕТЯНА ПЕТРАКОВА

Головний редактор

Автор понад 500 соціальних проектів, направлених на розвиток дитячих талантів.
Телевізійний експерт. За освітою – журналіст (факультет масових комунікацій CНУ ім. В. Даля, магістр журналістики). Друга вища освіта – психолог (факультет психології CНУ ім. В. Даля).

Самсоненко Ірина – продюсер музичних талантів, громадська діячка та експертка ток-шоу «Говорить Україна», входить до топ 50 людей у номінації бізнес-премії «Делегат українських жінок в ООН», топ 100 найуспішніших жінок України за версією журналу Ukrainianpeople, нагороджена Національною премією в номінації «Найкраща українка в професії».

Поради лікаря-косметолога Любові Сергіївни Мельніченко

Як швидко та ефективно стати стрункою? Як зменшити об’єми свого тіла? Як прибрати целюліт? – низка найгостріших питань для жінок. Після затяжних зимових свят більшість людей помічає зайві кілограми. Ще один з-поміж необхідних заходів проводити більше часу вдома – пандемія. Причинами є переїдання та зменшення фізичної активності.

Соцмережі, громадські місця, транспорт, дім, вулиця, школа – простір, який оточує вашу дитину кожного дня! І, на жаль, цей простір дуже часто приховує небезпеку.

 

19.02 відбулась прем‘єра нової пісні на офіційному каналі співачки у You Tube та на всіх світових цифрових майданчиках

Софія займається вокалом із 9 років, граєна фортепіано, відвідує заняття з бально­спортивних і сучасних танців із 5 років. Соня вільно володіє двома іноземними мовамианглійською та іспанською. Два роки навчалася вШколі журналістики телеканалу «Інтер».

«Себе обдарованою я не вважаю, але, водночас, рада власним досягненням. І я впевнена, що не буду зупинятися, а працюватиму ще наполегливіше, щоб досягти своєї мети», – каже Надія Скудар. Те, що дівчинка у 8 років вже така наполеглива і самодостатня, свідчить про те, що вона обов’язково відбудеться як творча особистість і досягне значних успіхів в обраній сфері діяльності.

«Моя родина – це моя сила!»

Скудар Ірина – чудова дружина, надзвичайно турботлива та любляча мати двох доньок. Своїм головним досягненням наша героїня вважає дітей, щодня даруючи для них своє тепло та увагу.

Злата – 9-річна дівчинка з Дрогобича, яка, попри юний вік, має значні здобутки у сфері моделінгу та акторської майстерності. Маленька зіронька зізнається, що страшенно хвилювалася на першому конкурсі, в якому брала участь. Однак підтримка залу відразу розвіяла всі сумніви. Уже тоді Злата обрала свій шлях та досі впевнено крокує до своєї мрії.

 

Ангеліна – надзвичайно здібна та обдарована дівчинка, чуйна і доброзичлива. Вона успішно опановує моделінг, акторську майстерність, навчається музиці. До того ж є досить майстерною телеведучою та журналісткою. Наша героїня переконана, що успіх людини полягає в наполегливості, силі духу та розумінні своєї справи, а тому впевнено рухається до своїх цілей та здійснення мрій.

Артем - 8-мирічний , чуйний, доброзичливий та неймовірно талановитий вокаліст з м.Охтирка Сумської області. Хлопчик, учень 3-го класу  хорового відділення Охтирської дитячої музичної школи ім.П.С.Білинника,  з 3-х років займається вокалом у кращого педагога України 2019р. за версією Українсько-турецького об’єднання Favorite Fest Крошки Лариси Анатоліївни, а також є солістом вокальної студії «КРОШКИ». У Артема майже немає вільного часу, адже він навчається у Охтирській ЗОШ № 5 у класі з поглибленим вивченням математики та окрім занять вокалом, активно вдосконалює хореографічні навички та займається акторською майстерністю, поглибленно вивчає англійську мову та відвідує заняття в школі комп’ютерних технологій IT START JUNIOR.

Сторінка 1 із 143

Копирайт(C) http://ukrpeople.com "UKRAINIAN PEOPLE" Все права защищены.

Студия дизайна  Вэб Мост  Web BRIGHT design     http://web-most.net/