Неділя, 23-е Червеня 2024року
ТЕТЯНА ПЕТРАКОВА

ТЕТЯНА ПЕТРАКОВА

Головний редактор

Автор понад 500 соціальних проектів, направлених на розвиток дитячих талантів.
Телевізійний експерт. За освітою – журналіст (факультет масових комунікацій CНУ ім. В. Даля, магістр журналістики). Друга вища освіта – психолог (факультет психології CНУ ім. В. Даля).

Анна Коршунова : «Для мене незламність – це здатність запалювати світло навіть у суцільній пітьмі»
Наша героїня сьогодні -Анна Коршунова  , президент громадської організації «Біла птаха», яка активно займається благодійністю та допомогою різним категоріям дітей, а також просуванням і вдосконаленням міжнародного мобільного застосунку для благодійності «Lepta».

Застосунок «Lepta» був розроблений ТОВ «LEPTA TECHNOLOGY» у партнерстві з громадською організацією «Біла птаха» для взаємодопомоги та взаємопідтримки.
Завдяки йому люди у складних життєвих обставинах можуть отримати нематеріальну адресну допомогу, а небайдужі – надавати необхідну допомогу та підтримку
Перед Новим роком та Різдвом ми влаштували свято з солодкими подарунками та майстер-класами для дітей м. Святогірськ, діток-переселенців у модульному містечку в Василькові, дітей у Національній дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит», діток Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, -ділиться Анна

«Ми не продаємо, ми вирішуємо проблеми людей», – розповідає Міхуткін В’ячеслав, засновник і власник компанії GuardMaster та інвестор інноваційного напрямку бізнесу в Україні – шерінгу Павербенку.  Про екологічність бізнесу, перспективи для розвитку та секрети успіху власної компанії він розповів в інтерв’ю для «Ukrainian People».

АРТИСТКА, ЛАЙФ-КОУЧ, ВИКЛАДАЧ ВОКАЛУ«Успіх у житті людини – це вчинки, думки та плани, котрі вона змогла втілити в реальність. Це може вдатися тільки людині, котра наповнена зсередини енергією. А для цього потрібно, щоб любили її та вона, у відповідь. Бо ж у дійсності порожня посудина нічого не наллє, тобто якщо ти пустий в душі, тобі нічого дати своєму ближньому.

Для того, щоб максимально уникнути помилок на шляху до результату, потрібно мати холодний розум та уміти бачити ситуацію із найбільш непередбачуваних ракурсів. А ще – правильно підібрати команду, яка максимально зануриться з тобою у всі процеси.

Для успіху в майбутньому все ж варто розуміти надзвичайну важливість енергії та здорового стану душі. Тоді прагнення постійного розвитку, вдосконалення набутих навичок та позитивний діалог із самим собою будуть супроводжувати увесь шлях. Звісно, тут не обійтися без кваліфікованого психолога – насправді усім варто зняти напругу, навчитися нею керувати, і допомогти у цьому може тільки фахівець. Щоб дійти до фінішу без втрат. Ну, і насамкінець, пам’ятайте: твій успіх – це сила твого Духу та Волі», – зазначає співачка.

13-річна Вікторія в майбутньому мріє стати всесвітньо відомою співачкою та акторкою, саме тому сьогодні дівчина робить для цього все можливе.

16 листопада 2021 – 19:00
STEBELSKA & BarvyProject band
«Нам потрібна любов» концерт
CARIBBEAN CLUB Concert Hall
вул. Симона Петлюри, 4

03 вересня у МВЦ сучасного мистецтва Музею Києва відбулося відкриття виставки Наталії Стрижко «ЛІНІЯ ПРОСТОРУ» 线. 宽敞 Каліграфія поезії Китаю.

Вже наприкінці серпня громадський діяч Тетяна Петракова презентує V щорічну енциклопедію дитячих талантів, яка щороку об’єднує талановитих дітей за досягнення в сфері вокалу, спорту, моделінгу, тощо. Цього року організатори планують провести масштабний захід, який відбудеться в Національному музеї архітектури та побуту «Пирогово», гостями свята стануть понад 500 дітей з усіх регіонів України. На передодні презентації ми вирішили поговорити з авторкою проєкту про підтримку талановитих дітей та розвиток дитячих талантів в нашій країні.

Сьогодні гість нашого випуску співак, Золотий голос України – Влад Ситнік. Він розповів Ukrainian People про те що для нього означає успіх, про вибір в музиці і сучасних реаліях життя.

«Далі – краще, далі – більше» – вважає підприємець Микола Іщенко. На його рахунку – компанії, котрі успішно працюють не лише в Україні, а також за її межами. Про бізнес під час пандемії, головні правила у житті та мотивацію Микола розповів редакції «Ukrainian People».

Сторінка 1 із 144

Копирайт(C) http://ukrpeople.com "UKRAINIAN PEOPLE" Все права защищены.

Студия дизайна  Вэб Мост  Web BRIGHT design     http://web-most.net/