П'ятниця, 23-е Лютого 2024року
П'ятниця, 25 грудня 2020 14:34

Любомир Рошнівський

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Любомир Рошнівський– талановитий юнак, бальними танцями захопився змалку, продовжує навчатися танцювати та набувати майстерності. Наполегливо йде до своєї мрії, постійно бере участь у всіх змаганнях та заходах не тільки свого міста, а й України.

 

Окрім бальних танців, наш герой має багато інших захоплень – залюбки рибалить, грає у футбол та подорожує. Попри постійні багатогодинні тренування, він знаходить час для улюблених занять.

Любомирові вдалося потрапити на Міжнародний фестиваль у Франції та взяти участь в одному з паризьких проєктів. Серед його нагород: І місце у програмі W-C, категорія Діти 2, конкурс Ifopencup, Асоціація спортивного танцю України; ІІ місце на Всеукраїнських змаганнях зі спортивного танцю «Золота осінь», категорія Школа Б, програма W-C-J; І місце у категорії Школа Б, програма W-C-J, клуб спортивного танцю «Глорія»; І місце у програмі W, Ch, у віковій категорії Діти 2, клуб спортивного танцю «Глорія»; І місце у програмі W-C-J, категорія Школа 2, конкурс Ifopencup, Асоціація спортивного танцю України; перемога в премії «Зіркові діти 2020»; участь у показі дизайнера Ірини Владимирової, колекція #Mimosa та дизайнера Любові Расулі, колекція Rock 2021, в рамках BerLOVskaFashionAutumn; диплом за успішне закінчення другого потоку навчання на курсі PROу модельній школі з естетичним спрямуванням StarFaceFamily; кубок та диплом MisterZirka 2020, в рамках InternationalModelContestStarsummer 2020, категорія Boys; кубок та диплом Top 25 mosttalentedofUkraineBestKids; диплом про проходження атестації у клубі спортивного танцю» Арт-данс», напрям «Сучасний танець», рівень «Початківець»; лауреат Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «Смішний колосок» 2019; диплом «Найкраща модель» показу дизайнера Любові Расулі; кубок та диплом за II місце на Всеукраїнському дистанційному конкурсі «Осінній марафон талантів», студія Bestkids; диплом за успішне завершення літньої школи тенісу; успішно закінчив курс «Просто» школи усного рахунку «Соробан».

Прочитано 258 разів
ТЕТЯНА ПЕТРАКОВА

Головний редактор

Автор понад 500 соціальних проектів, направлених на розвиток дитячих талантів.
Телевізійний експерт. За освітою – журналіст (факультет масових комунікацій CНУ ім. В. Даля, магістр журналістики). Друга вища освіта – психолог (факультет психології CНУ ім. В. Даля).

Детальніше в цій категорії: « Соня Берук Стефанія Федів »

Прокоментувати:

Копирайт(C) http://ukrpeople.com "UKRAINIAN PEOPLE" Все права защищены.

Студия дизайна  Вэб Мост  Web BRIGHT design     http://web-most.net/