Субота, 21-е Вересня 2019року

Інновації, що змінюють місто, глобальний процес діджиталізації, та розбудова міського простору. На учасників Kyiv Smart City Forum 2019 чекає 8 тематичних секцій, більше 60 українських та міжнародних спікерів, понад 1000 м² інноваційного простору в демозоні й тест-драйв електротранспорту на вертолітному майданчику. 


Один з найбільш гастролюючих балетів України – театр танцю Foresight (Форсайт) готується презентувати глядачам своє нове шоу, присвячене 13-річчю колектива!

Громадські діячки привертають увагу держави до необхідності
запровадження програми з комплексної психологічної допомоги
дітям прифронтової зони

Нещодавно в Українському Домі відомий громадський діяч Тетяна Петракова та команда «Ukrainian People» ініціювали незвичайну благодійну акцію «Діти – дітям!». В рамках акції більше ніж 200 дітей вразливих категорій та дітей-переселенців отримали від інших дітей подарункові коробки.

Третій ефір проекту «Танці з зірками» був присвячений найбільш обговорюваній темі останніх днів - поверненню українських героїв з полону. Зіркові учасники танцювали під пісні українських виконавців, які завоювали любов слухачів в Україні та світі!

27 липня, у суботу, відбувся благодійний концерт в рамках фестивалю «Духовність – шлях до майбутнього», присвячений вшануванню князя Бориса на головній площі м. Бориспіль. На заході були присутні, окрім мешканців та гостей міста, діти з реабілітаційного центру Борисполя. З 14 години відкрились зони майстер-класів. Своєю майстерністю поділились Alexir, Олександр Кисельов, Ольга Бібік, Міла Орлова, учні та педагоги школи вокалу Kiev art music та Сергій Костецький.

Невгамовний шоумен Дядя Жора запустив новий гумористичний кіножурнал Kids Team, в якому знімаються діти. Формат, за який після Єралашу, ніхто не наважувався взятись по-серйозному.

Пока что в воздухе даже не пахнет осенью, но в наших широтах солнце в сентябре задерживается ненадолго. Поэтому уже сейчас стоит позаботиться не только об осеннем гардеробе, но и об аксессуарах, которые разукрасят серые дождливые пейзажи и селфи яркими красками. На какие головные уборы и детали брать курс в этом сезоне знает Татьяна Туча – основательница бренда LuckyLOOK. Уже много сезонов подряд Татьяна по доброй традиции приглашает друзей и поклонников бренда на fashion show в рамках Ukrainian Fashion Week. В этот раз гостей ждет показ новой коллекции головных уборов LuckyLOOK fall/winter 19/20 – must have этой осени.

7 вересня в Українському домі відбулась презентація третьої книги «Енциклопедія дитячих талантів». В цьому році у книзі прийняли участь понад 200 дітей. В рамках презентації учасники були нагороджені спеціальними відзнаками «Найвидатніші діти».

7 сентября в Украинском доме состоялась презентация третьей книги «Энциклопедия детских талантов». В этом году в книге приняли участие более 200 детей. В рамках презентации участники были награждены специальными отличиями «Найвидатніші діти».

Сторінка 1 із 97

Копирайт(C) http://ukrpeople.com "UKRAINIAN PEOPLE" Все права защищены.

Студия дизайна  Вэб Мост  Web BRIGHT design     http://web-most.net/