Неділя, 23-е Червеня 2024року
П'ятниця, 25 грудня 2020 14:43

Злата Кашель

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

11-річна дівчинка Злата мріє бути моделлю та акторкою, в подальшому – стати дизайнером. Вона постійно працює для здійснення своєї мрії, однак також знаходить час для хобі – грає у великий теніс. Злата навчається в ліцеї з математичним ухилом та бере участь у багатьох олімпіадах. Серед її досягнень – Iмісце в місцевих олімпіадах із математики кілька років поспіль.

 

Наша зіронька має багато різних талантів, які постійно розвиває. Саме тому серед її здобутків є чимало нагород, зокрема й такі: MilanFashionWeek, показ byVel; участь у показах брендів AndreTan, YanaliKids, BabyJoy, DanielaStyle; вона – учасниця JFUweekKiev показу для бренду Armani. Злата брала участь у показі EFUMilan, брендів BonBonCoutureLillyland, має Fashionstory для глянцевого журналу BonKids, рекламувала бренд Monnalisa, учасниця Mini-MissUkraineв Києві.

Наша героїня радить дітям ніколи не здаватися та йти тільки вперед, з високо піднятою головою.

Прочитано 381 разів
ТЕТЯНА ПЕТРАКОВА

Головний редактор

Автор понад 500 соціальних проектів, направлених на розвиток дитячих талантів.
Телевізійний експерт. За освітою – журналіст (факультет масових комунікацій CНУ ім. В. Даля, магістр журналістики). Друга вища освіта – психолог (факультет психології CНУ ім. В. Даля).

Детальніше в цій категорії: « Катерина Баранчук В'ячеслав Івко »

Прокоментувати:

Копирайт(C) http://ukrpeople.com "UKRAINIAN PEOPLE" Все права защищены.

Студия дизайна  Вэб Мост  Web BRIGHT design     http://web-most.net/