Вівторок, 9-е Березня 2021року

10 березня на 11:00 в Укрінформі відбудеться форум, ініційований командою UkrainianPeople та громадським діячем Тетяною Петраковою, темою зустрічі стане «Трансформація 2021. Нові можливості жіночого успіху».

Вівторок, 02 березня 2021 14:25

Олена Рихальська Рекомендовані

Олена Рихальська – кандидат психологічних наук, провідний психолог України, психотерапевт та тренер у галузі психології успіху та сімейної психотерапії. За плечима жінки – двадцять п’ять років досвіду та неймовірно велика кількість людей, чиє життя вона допомогла змінити на краще своїми порадами.

Вівторок, 02 березня 2021 14:21

Самсоненко Ірина Рекомендовані

Самсоненко Ірина – продюсер музичних талантів, громадська діячка та експертка ток-шоу «Говорить Україна», входить до топ 50 людей у номінації бізнес-премії «Делегат українських жінок в ООН», топ 100 найуспішніших жінок України за версією журналу Ukrainianpeople, нагороджена Національною премією в номінації «Найкраща українка в професії».

Вівторок, 02 березня 2021 14:18

Світлана Волик Рекомендовані

«Ніколи не зупинятися на досягнутому»

Світлана Волик – засновниця та дизайнерка бренду сучасної української вишиванки «Своє». Як розповідає сама жінка, ідея створення національного одягу виникла після участі в благодійному проєкті допомоги бійцям АТО.

Вівторок, 02 березня 2021 14:17

Вікторія Лежаніна Рекомендовані

Створюйте себе справжнім, а власний світ – красивим!

Вікторія Лежаніна – психолог-консультант, лайф коуч (стандарт ICF), SOLWI-терапевт та інноваційний експерт в особистісному зростанні та стосунках. Успішна українка входить до Міжнародної асоціації фахівців терапевтичних напрямів і коучингу «Гільдія інтегративної психології» та Комітету жінок-підприємниць Київської торгово-промислової палати.

Вівторок, 02 березня 2021 14:16

Олійник Лілія Рекомендовані

«Нові обставини завжди приносять нові можливості»

Олійник Лілія – засновниця лаунж-кафе здорового харчування Ilive, Центру розвитку і дозвілля сім'ї Ilivecentre, Школи Досконалості Лілії Олійник та газети «Еко Україна». Також вона очолює громадську організацію «Живу в гармонії» та є віце головою КУЖ України у 2021 році. Незважаючи на надзвичайно велику зайнятість, успішна українка знаходить час для спікерства жіночих та бізнес форумів, є автором численних статей і методик із виховання дітей та здорового способу життя, веде радіопередачі «Історії успіху» та телепередачі «Щаслива родина». Варто також додати, що Лілія є ініціатором створення Міжнародного екологічного форуму.

Вівторок, 02 березня 2021 14:14

Карина Кучер Рекомендовані

«Найважливіше – любити. Адже любов керує усім у житті»

«Жінка, котра надихає» – саме такими словами можна описати талановиту дизайнерку, щасливу дружину та матір двох дітей Карину Кучер. Успішна українка на власному прикладі доводить –можливо все! Головне – докладати зусиль та вкладати любов у всете, що робиш.

Вівторок, 02 березня 2021 14:11

Олена Королех Рекомендовані

«Все, що мене не вбиває, робить мене сильнішим»

Олена Королех – керівник відділу продажів Concept Glass. Успішна українка поділилася своїми роздумами про те, як перебіг пандемії COVID-19 змінив життя багатьох людей на планеті, наскільки сильно все це вплинуло, зокрема, і на її власні погляди на світ.

Поради лікаря-косметолога Любові Сергіївни Мельніченко

Як швидко та ефективно стати стрункою? Як зменшити об’єми свого тіла? Як прибрати целюліт? – низка найгостріших питань для жінок. Після затяжних зимових свят більшість людей помічає зайві кілограми. Ще один з-поміж необхідних заходів проводити більше часу вдома – пандемія. Причинами є переїдання та зменшення фізичної активності.

Вівторок, 02 березня 2021 13:44

Секрети вдалого макіяжу. Простими словами про складне. Рекомендовані

Щоразу, коли жінка виходить із дому, вона йде назустріч своїй долі. Будьте готові її зустріти

Коко Шанель

Сторінка 1 із 126

Копирайт(C) http://ukrpeople.com "UKRAINIAN PEOPLE" Все права защищены.

Студия дизайна  Вэб Мост  Web BRIGHT design     http://web-most.net/