П'ятниця, 18-е Вересня 2020року

100 успішних українок (104)


Катерина Бужинська Рекомендовані

 |  П'ятниця, 20 грудня 2019 14:17  |  Опубліковано в 100 успішних українок

Українська співачка, лауреат численних пісенних конкурсів, Заслужена та Народна артистка України Катерина Бужинська не тільки співає пісні на декількох мовах, гідно представляє нашу країну за кордоном та радує добрими та світлими композиціями, вона також є прекрасним мотиватором. Катерина з великим натхненням та любов’ю ставиться до своєї роботи, називаючи себе Воїном Світла та із радістю виконує обов’язки дружини та мами, готуючи своїм близьким людям смачні страви. Ми поспілкувались із Катериною та дізнались про її особисте бачення успіху, запитали про натхнення та принципи виховання дітей.

Олексій Сагаловський

 |  П'ятниця, 20 грудня 2019 14:11  |  Опубліковано в 100 успішних українок

Захоплені очі слухачів, їх спів разом зі мною моїх пісень – в такі моменти я отримую справжній кайф.

Анна Коршунова

 |  Середа, 18 грудня 2019 10:15  |  Опубліковано в 100 успішних українок

Мудра, щира та гармонійна українка Анна Коршунова впевнена, що навколо себе потрібно обов’язково створювати кожного дня позитивну атмосферу. Вона не женеться за успіхом. Для неї головне – це її дії, які роблять світ кращим! Ми поспілкувались із нею та дізнались персональні життєві секрети та поради Анни.

Таісія Руда

 |  Середа, 06 лютого 2019 14:40  |  Опубліковано в 100 успішних українок

«Треба прививати дітям любов до книги, тварин, бажання вчитися, аналізувати, дивитися на крок вперед! Бути їм гарним прикладом та джерелом натхнення!»


Щаслива мама двох донечок, любляча дружина та успішний керівник своєї справи. Таісія вважає, що кожне життя – унікальна історія, тому до виховання ставиться дуже творчо. Вона завжди чогось прагнула. Гра на фортепіано, написання картин, керування автомобілем, катання на сноуборді, ходіння на лижах, створення власної справи, міцна сім’я, пізнання себе – Таісія з радістю втілює у життя свої щирі бажання та розкриває внутрішній потенціал. Кожен день життя вона вважає днем можливостей. Зараз, займаючись виготовленням декору з дерева та креативними фанерними подарунками (master-plywood.com.ua), наша героїня не тільки реалізує себе, але й радіє, що приносить людям море щастя та позитиву! До того ж, вона постійно відвідує семінари, тренінги, присвячені розвитку бізнесу та особистості. Таісія вважає, що, дивлячись на неї та на її чоловіка Володимира, їх доньки також надихаються на успіх та щастя. І це дійсно так. Влада і Вероніка дуже творчі та цілеспрямовані дівчата і одночасно розвиваються у різних сферах. Конкурси та фестивалі, на яких дівчата не один раз отримували призи є цьому доказом.Сторінка 1 із 8

Копирайт(C) http://ukrpeople.com "UKRAINIAN PEOPLE" Все права защищены.

Студия дизайна  Вэб Мост  Web BRIGHT design     http://web-most.net/