П'ятниця, 22-е Листопада 2019року

100 успішних українок (101)


Таісія Руда

 |  Середа, 06 лютого 2019 14:40  |  Опубліковано в 100 успішних українок

«Треба прививати дітям любов до книги, тварин, бажання вчитися, аналізувати, дивитися на крок вперед! Бути їм гарним прикладом та джерелом натхнення!»


Щаслива мама двох донечок, любляча дружина та успішний керівник своєї справи. Таісія вважає, що кожне життя – унікальна історія, тому до виховання ставиться дуже творчо. Вона завжди чогось прагнула. Гра на фортепіано, написання картин, керування автомобілем, катання на сноуборді, ходіння на лижах, створення власної справи, міцна сім’я, пізнання себе – Таісія з радістю втілює у життя свої щирі бажання та розкриває внутрішній потенціал. Кожен день життя вона вважає днем можливостей. Зараз, займаючись виготовленням декору з дерева та креативними фанерними подарунками (master-plywood.com.ua), наша героїня не тільки реалізує себе, але й радіє, що приносить людям море щастя та позитиву! До того ж, вона постійно відвідує семінари, тренінги, присвячені розвитку бізнесу та особистості. Таісія вважає, що, дивлячись на неї та на її чоловіка Володимира, їх доньки також надихаються на успіх та щастя. І це дійсно так. Влада і Вероніка дуже творчі та цілеспрямовані дівчата і одночасно розвиваються у різних сферах. Конкурси та фестивалі, на яких дівчата не один раз отримували призи є цьому доказом.

Олена Королех

 |  Середа, 06 лютого 2019 14:39  |  Опубліковано в 100 успішних українок

«Сім’ю не заміниш ні грошима, ні кар’єрою, ні друзями. Сім’я – великий пазл, зібравши  який, твоє життя складеться!»


Власний приклад – ось головний секрет Олени у вихованні своєї доньки. А ще довіра, право вибору та підтримка! Мудрості цієї сучасної мами можна тільки позаздрити! Наразі Олена Королех є керівником відділу продажу компанії «Омакс Інтернешнл». Має медичну освіту. Вона захоплюється психологією, відвідує навчальні тренінги та приймає участь у соціальних проектах – у цієї жінки дуже багато справ, бажань та мрій! Але, найголовнішому джерелу свого натхнення та мотивації, а саме – дочці Анастасії, вона приділяє найбільше уваги. Бальні танці, художня та модельна школи, участь у соціальних проектах і зйомки для глянцевих видань… Будь-яке захоплення доньки Олена разом з чоловіком підтримують. Також вони часто подорожують усією родиною та дуже цінують сімейні вечори, коли вони можуть поділитись своїми секретами та мріями. Підтримка, віра, мудрість, власний приклад – Олена Королех є мамою 21 століття, яка поважає і свою самореалізацію, і розвиток доньки, при цьому приділяє увагу сімейним цінностям.

Ірина Омероглу

 |  Середа, 06 лютого 2019 14:36  |  Опубліковано в 100 успішних українок

«Ми,  як батьки, повинні постійно слідкувати за своїми вчинками, реакціями та емоціями, адже, насамперед, ми є взірцем для дітей, і скільки б не повчали, вони копіюють нас самих!»


Віддаватись тому, що робиш, повністю – її кредо. Будь це робота, хобі чи виховання доньки Меліси. Ірина Омероглу вірить, що успіх – це не тільки твої заслуги, а і емоції, які ти транслюєш у світ. Ірина займається готельним бізнесом не один рік і дуже захоплена своєю справою. Але, робота роботою, а родина – на першому місці. Саме тому, в свій час вона розставила пріоритети та частково делегувала управління свого бізнесу, щоб мати змогу приділяти більшу увагу сім’ї. Хоча про себе Ірина також не забуває, і зараз паралельно з кар’єрою та родиною встигає навчатись ресторанній справі. Не дивно, що з таким підходом до життя, і донька Ірини, якій зараз всього 9 років, також має великий потенціал. Меліса – модель, поліглот та телеведуча та постійно приймає участь у конкурсах краси, благочинних акціях, соціальних проектах та фотосесіях. Дівчинка встигає усюди! І це однозначно заслуга її мами, котра змалку прищеплювала своїй доньці бажання розвиватись. Найголовнішим секретом успіху виховання Ірина вважає емоційний стан батьків.

Надія Майданович

 |  Середа, 06 лютого 2019 14:34  |  Опубліковано в 100 успішних українок

«Головний секрет виховання – це повага до своєї дитини, підтримка та власний приклад.»


Вона поважає свою доньку та підтримує у всіх починаннях. Надія знає, що у вихованні треба йти на компроміси та не концентруватись на корегуванні поведінки дитини, а самій змінюватись, щоб своїм прикладом виростити справжню особистість! Надія має педагогічну освіту, яку отримала у ХДПУ ім. Г.С. Сковороди та юридичну (НЮА ім. Ярослава Мудрого). Постійне навчання та самореалізація – її кредо. В свою чергу, дивлячись на мудру та цілеспрямовану маму, донька не відстає та в свої дев’ять років встигає розвиватись одразу в декількох напрямках. Ангеліна займається танцями та вокалом, активно вивчає англійську мову, вчиться грати на фортепіано, знімається в гумористичному кiножурналi «Байки» та веде телепередачу «Модне сузір’я». А ще дівчинка займається моделінгом. Ангеліна у всіх сферах своєї діяльності отримує високі нагороди. Але, не дивлячись на таке розкішне резюме, дівчинка не зазнається. «Донька мріє стати актрисою, але розуміє: аби мрії збувалися, потрібно багато працювати!» – цитує свою доньку Надія. Нещодавно вона, як прогресивна мама, спробувала додати новий метод мотивації для Ангеліни – покарання, але її донька, котра звикла до мудрості мами, відповіла на це: «Не можна перевиховувати дитину, щоб вона не розгубила свої таланти!». Надія посміхнулась і зрозуміла, що виховала дуже кмітливу та розумну дитину.Сторінка 1 із 8

Копирайт(C) http://ukrpeople.com "UKRAINIAN PEOPLE" Все права защищены.

Студия дизайна  Вэб Мост  Web BRIGHT design     http://web-most.net/