П'ятниця, 4-те Грудня 2020року

100 успішних українців (115)


Ксенія Чурсинова

 |  Понеділок, 30 листопада 2020 16:19  |  Опубліковано в 100 успішних українців

Ксенія Чурсінова є успішним та талановитим косметологом-естетистом, яка щодня дарує радість та щастя своїм клієнтам. Жінка впевнена, що її досягненням, насамперед, є те, що вона знайшла своє покликання. Редакція журналу UkrainianPeople дізналася про головні секрети краси, жіночність та її професійні цілі, які ставить перед собою Ксенія.

Ольга Батіг

 |  Понеділок, 30 листопада 2020 16:15  |  Опубліковано в 100 успішних українців

Ольга Батіг – не тільки успішний візажист, майстер-бровист, переможниця Чемпіонату України з макіяжу ABC у номінації «Весільний салонний макіяж», а й щаслива мама та дружина. Редакція журналу UkrainianPeople дізналася від Ольги про її вміння вдало поєднувати сім’ю та кар’єру, секрети успіху та що є для неї джерелом натхнення.

Вікторія Лежаніна

 |  Понеділок, 30 листопада 2020 16:13  |  Опубліковано в 100 успішних українців

«Бути щасливою людиною – це внутрішній стан і вибір самої людини!»

Вікторія Лежаніна – Life-коуч, психолог-консультант, SOLWI-терапевт, інноваційний експерт в особистісному зростанні та відносинах, член Міжнародної асоціації фахівців терапевтичних напрямів та коучинга «Гільдія інтегративної психології» та комітету жінок-підприємниць Київської торгово-промислової палати. Протягом періоду своєї професійної діяльності їй вдалося отримати величезний досвід – 21 рік успішної роботи з людьми. Вона також любляча мама трьох прекрасних дітей.

Валерія Манзюк

 |  Понеділок, 30 листопада 2020 16:09  |  Опубліковано в 100 успішних українців

Щодня вона допомагає сотням бізнесменів знайти надійних партнерів зі всього світу для інвестування та розширення бізнесу, а дівчатам – відкривати покази відомих дизайнерів у Нью-Йорку та потрапити на обкладинки L’officiel, VOGUE, Hollywood weekly, MALVIE, GMARO . Знайомтеся: Валерія Манзюк – успішний підприємець, власниця міжнародного PR агентства.Сторінка 1 із 9

Копирайт(C) http://ukrpeople.com "UKRAINIAN PEOPLE" Все права защищены.

Студия дизайна  Вэб Мост  Web BRIGHT design     http://web-most.net/