Підписатися на цей канал RSS

Ексклюзив (223)


Відкриття «Чайхона GOLD» в Арена-Сіті

 |  Вівторок, 19 листопада 2019 12:31  |  Опубліковано в Ексклюзив

Усама Кафа, Камалія, DJSTARKOV, Андрій Чорновол, Ірина Марчук, RICOMACHO, TamerlanAlena, Ірина Паламар, Аркадій Райцин, DILEMMA - весь київський бомонд святкував GOLDOPENING.

Виконавці хіта «Ти найкраща» — популярна співачка Alyosha і композитор Vlad Darwin — знову разом. Зовсім нещодавно артисти презентували новий спільний кліп «Пірнай», який зібрав масу позитивних відгуків від глядачів та у повній мірі заслуговує називатися найчуттєвішим хітом осені. Стало відомо, що 16 лютого 2020 року відбудеться великий спільний концерт Alyosha & Vlad Darwin — «Золота середина»!

На паркеті "Танці з зірками" вирують справжні пристрасті. До фіналу проекту залишилося всього два ефіри, тому боротьба між учасниками стає більш напруженою з кожним новим ефіром. Починаючи з чвертьфіналу кожна пара готує відразу по два танці.

Олександр Прохоров та Анна Різатдінова серйозно налаштовані на перемогу і весь тиждень ретельно готували два абсолютно різні номери для ефіру. Фішкою чвертьфіналу стало те, що всі пари танцювали один з танців у музичному супроводі популярних українських артистів. На паркеті разом з учасниками проекту виступили: Джамала, Тіна Кароль, гурт Время и Стекло (які, до речі, стали ведучими балкону, зустрічали й підтримували пари), Катя (всі пам'ятають цю артистку, як Асоль) і перший склад гурту ВІА Гра — Надія Мейхер і Альона Вінницька.

Три блондинки і Дядя Жора.

 |  Вівторок, 12 листопада 2019 15:33  |  Опубліковано в Ексклюзив

Яскравий шоумен, продюсер та співак Дядя Жора випустив новий кліп на пісню «Богиня інстаграму». У відео роботі головну роль Fashionдіви виконала Оксана Орда, Сексі діви – Інна Гудзь та Фітнес діви – Інна Фіолевська. Образи взяли з життя, адже дівчата саме так позиціонують себе у соц. мережі.Сторінка 1 із 16