Новини Ukrpeople
Підписатися на цей канал RSS

PROSPEKT SHOPPING WEEKEND

 |  Четвер, 17 жовтня 2019 07:17  |  Опубліковано в Ексклюзив

Шопинг-выходные вместе с лучшими украинскими дизайнерами и ТРК Проспект! Узнайте о новинках сезона, сочетание стилей и будущих трендах fashion-индустрии, подберите стильные образы в главных цветах и ​​комбинациях сезона.

Минулої неділі відбувся вже сьомий за рахунком ефір проекту «Танці з зірками». Ефір був незвичайний тим, що пари обмінялися партнерами.

Вперше в історії проекту «Танці з зірками» на паркет вийшла чоловіча пара – хореограф і танцівник Олександр Прохоров та шоумен Володимир Остапчук! Чоловіки приємно вразили глядачів та суддів своїм пасодоблем.

Найтитулованіша українська красуня знову заявила про себе на міжнародному конкурсі краси. Анна Гомонова - рекордсменка України по кількості перемог на міжнародних конкурсах краси стала ведучою престижного бьюті-шоу «Miss & Mrs. Elite Beauty Queen 2019», яке відбулося у Латвії. У щорічному конкурсі краси взяли участь більше 30 представниць з різних країн світу - США, Іспанії, Бельгії, України, Ізраїлю, Латвії, Литви, Індії, Філіппін, Венесуели, Африки, Шрі-Ланки та ін.

Поки театр танцю «Foresight» готується до прем'єри свого нового шоу, яке пройде вже 11 жовтня в столичному Caribbean Club, унікальний танцювальний фестиваль, створений Олександром Лещенко та Ліною Верес для Ferrari World в Абу-Дабі, отримав у Парижі престижну нагороду!Сторінка 1 із 219