Понеділок, 17-е Січня 2022року
Ukrainian People

Ukrainian People

Автор

« Сьогодні їй виповнюється лише 10 років , а вона вже може скласти конкуренцію дорослим артистам , Vlada K святкує свій перший ювілей »

Cosmo Lady Awards — премия для лидеров.

Для тех кто умеет побеждать и вести за собой. Для тех, кто нашёл своё место под солнцем и имеет стойкую жизненную позицию. Для тех, кто создаёт и является примером.

«Я пишаюся своїми досягненнями, проте мені потрібно ще дуже багато працювати над собою, працювати в тренувальному залі, за шкільною партою під час навчального процесу, щоб досягти нових висот», – ділиться в інтерв’ю 10-річна Катя.  Наша юна героїня вперше вийшла на сцену в 3 роки і закохалася в неї назавжди.

14-ічна Софія – цілеспрямована, креативна, наполеглива, мрійлива дівчина.


14 листопада в Музеї становлення Української нації відбулась V церемонія нагородження переможців щорічної премії «100 успішних українців», організатором якої виступила громадський діяч Тетяна Петракова та команда соціального глянцю Ukrainian people!


«Далі – більше, хоча це тільки початок» говорить сертифікований бізнес-тренер, коуч акредитації європейського стандарту, Тепляков Євгеній. За останні три роки він зумів тричі стати кращим тренером з продажу в Україні. Про свою діяльність, громадську позицію та погляди в житті Євгеній розповів для редакції журналу «Ukrainian People»

«Варто завжди рухатися вперед, адже там заховане найцікавіше» – ділиться із нами своїм досвідом успішний підприємець Гнатишак Андрій. Наш герой щиро переконаний, що саме сумлінна та чесна праця зможе привести людину до успіху. Про свій власний шлях, кризу під час пандемії та персональні поради бізнесмен розповів в інтерв’ю для редакції «Ukrainian People».

Нещодавно мені пощастило бути викладачем та створити цілий курс із формування особистого стилю для дівчаток віком 12-16 років. Саме у цьому віці ми маємо величезну кількість питань, які пов’язані із власною самоідентифікацією та бажанням проявити свою індивідуальність.
Гарний смак формується поступово та проявляється через основні елементи: ясність, послідовність, творчий підхід та впевненість.

«Не треба змінювати людей – заміняйте їх іншими»

«Наша проблема в тому, що ми фінансово неосвічені» ділиться своїми думками Артем Нестеренко щодо актуальної ситуації в суспільстві. Успішний бізнесмен, автор книги з маркетингу, в якій він ділиться своїм досвідом та порадами, учасник семінарів та бізнес-школи розповідає про головні секрети успішного інвестування, власний шлях та бачення сучасного становища підприємців в інтерв’ю для журналу «Ukrainian People».

«Шукати позитив та можливості, творити добро та рухати світ у краще майбутнє», – саме таку пораду Олексій Денисюк дає кожному, хто мріє про успіх. Керівник продуктового департаменту, безлічі проєктів та бізнесмен зізнається: створення разом з партнерами інноваційного міжнародного стартапу в Україні – це його головне досягнення, адже таким чином він зумів вкласти частинку себе у розвиток нашого суспільства. Про бізнес та його нові можливості під час пандемії, успіх та секрети досягнення цілей Олексій розповів в інтерв’ю для журналу «Ukrainian People».

Сторінка 1 із 39

Копирайт(C) http://ukrpeople.com "UKRAINIAN PEOPLE" Все права защищены.

Студия дизайна  Вэб Мост  Web BRIGHT design     http://web-most.net/