Середа, 8-е Лютого 2023року
ВІКТОРІЯ МІНАЄВА

ВІКТОРІЯ МІНАЄВА

Дизайнер верстки


Один з найбільш гастролюючих балетів України – театр танцю Foresight (Форсайт) готується презентувати глядачам своє нове шоу, присвячене 13-річчю колектива!

27 липня, у суботу, відбувся благодійний концерт в рамках фестивалю «Духовність – шлях до майбутнього», присвячений вшануванню князя Бориса на головній площі м. Бориспіль. На заході були присутні, окрім мешканців та гостей міста, діти з реабілітаційного центру Борисполя. З 14 години відкрились зони майстер-класів. Своєю майстерністю поділились Alexir, Олександр Кисельов, Ольга Бібік, Міла Орлова, учні та педагоги школи вокалу Kiev art music та Сергій Костецький.

7 вересня в Українському домі відбулась презентація третьої книги «Енциклопедія дитячих талантів». В цьому році у книзі прийняли участь понад 200 дітей. В рамках презентації учасники були нагороджені спеціальними відзнаками «Найвидатніші діти».

1 сентября на первом этаже ТЦ SMART PLAZA OBOLON (пр-т. Оболонский, 19, 1 этаж) открылся обновленный магазин украинских дизайнеров – Designer’s Room Pop-Up Store площадью 56,4 м2.

Первый семейный благотворительный фестиваль «Папа Fest от Дяди Жоры», состоится 8 сентября, на территории Onovo Dendra hotel.
В рамках фестиваля будет проведен «Звездный аукцион от звездных пап» в помощь подопечных фонда «Таблеточки». Свои лоты предоставят Андрей Доманский, Юрий Горбунов, Григорий Решетник, Анатолий Анатолич и другие звездные папы.

Вчера, 29 августа, на знаменитой лестнице внутреннего дворика комплекса "Торонто-Киев" (напротив Николаевского костела) состоялось Runway Show ANASTASIIA IVANOVA Spring|Summer 2020.

Показ стал ярким фэшн-аккордом уходящего лета.

Стартував новий сезон довгоочікуваного проекту «Танці з зірками». Найвищі бали журі в першому ефірі дісталися парі Олімпійської чемпіонки Анни Різатдінової та хореографа Олександра Прохорова!

У столиці відбулася вечірка-презентація нового сезону проекту «Танці з зірками» - «Disco у саду», на якій зібралися зірки, журналісти та прихильники легендарного проекту, аби дізнатися найцікавіші моменти, що очікують на глядачів у новому сезоні та щоб першими почути імена танцівників, котрі складуть пару зірковим учасникам проекту!

Благотворительный фонд Дети Детям организовал выездное мероприятие для особенных деток и их родителей. Фонд на постоянной основе поддерживает 25 детей с ограниченными возможностями, оплачивает ежегодные реабилитации для каждого ребенка. Проект “Счастливый Пикник” стал новым шагом помощи семьям, которые воспитывают особенных деток.

Які вони діти нового покоління? Більш продуктивніші? Більш активні? Як налагодити з ними контакт? Чи варто дорослим сьогодні додатково вчитись, щоб говорити зі своїми дітьми на одній мові та вміти їх захистити? На всі ці питання відповіла та надала свої важливі практичні рекомендації для сучасних батьків Тетяна Петракова – соціальний діяч, головний редактор всеукраїнського журналу «Ukrainian People», автор понад 500 соціальних проектів, направлених на підтримку та реабілітацію дітей зі Сходу країни та розвиток дитячих талантів підростаючого обдарованого покоління.

Сторінка 1 із 2

Копирайт(C) http://ukrpeople.com "UKRAINIAN PEOPLE" Все права защищены.

Студия дизайна  Вэб Мост  Web BRIGHT design     http://web-most.net/