Понеділок, 17-е Січня 2022року
Понеділок, 10 січня 2022 13:27

Vlada K святкує свій перший ювілей

« Сьогодні їй виповнюється лише 10 років , а вона вже може скласти конкуренцію дорослим артистам , Vlada K святкує свій перший ювілей »

Середа, 01 грудня 2021 11:31

В чому зустрічати Новий Рік 2022

Справжня Леді прагне бездоганності і підтримує відповідну естетику не лише у свята, але ми одноголосно скажемо, що Новорічна ніч – особлива ніч, у яку хочеться виглядати дивовижно. Я, Анастасія Іванова, експерт в галузі fashion-етикету, ознайомлю вас з особливостями атрибутики майбутнього року і, звичайно, дам рекомендації щодо підбору актуального та вишуканого образу для святкування як на заході, так і вдома у компанії близьких.

Понеділок, 29 листопада 2021 14:11

Cosmo Lady Awards

Cosmo Lady Awards — премия для лидеров.

Для тех кто умеет побеждать и вести за собой. Для тех, кто нашёл своё место под солнцем и имеет стойкую жизненную позицию. Для тех, кто создаёт и является примером.

Четвер, 25 листопада 2021 11:45

Катерина Лапонова

Автор

«Я пишаюся своїми досягненнями, проте мені потрібно ще дуже багато працювати над собою, працювати в тренувальному залі, за шкільною партою під час навчального процесу, щоб досягти нових висот», – ділиться в інтерв’ю 10-річна Катя.  Наша юна героїня вперше вийшла на сцену в 3 роки і закохалася в неї назавжди.

Четвер, 25 листопада 2021 11:42

Софія Павлова

Автор

14-ічна Софія – цілеспрямована, креативна, наполеглива, мрійлива дівчина.


14 листопада в Музеї становлення Української нації відбулась V церемонія нагородження переможців щорічної премії «100 успішних українців», організатором якої виступила громадський діяч Тетяна Петракова та команда соціального глянцю Ukrainian people!

Середа, 24 листопада 2021 12:41

Євгенiй Тепляков


«Далі – більше, хоча це тільки початок» говорить сертифікований бізнес-тренер, коуч акредитації європейського стандарту, Тепляков Євгеній. За останні три роки він зумів тричі стати кращим тренером з продажу в Україні. Про свою діяльність, громадську позицію та погляди в житті Євгеній розповів для редакції журналу «Ukrainian People»

Середа, 24 листопада 2021 12:35

Андрій Гнатишак

«Варто завжди рухатися вперед, адже там заховане найцікавіше» – ділиться із нами своїм досвідом успішний підприємець Гнатишак Андрій. Наш герой щиро переконаний, що саме сумлінна та чесна праця зможе привести людину до успіху. Про свій власний шлях, кризу під час пандемії та персональні поради бізнесмен розповів в інтерв’ю для редакції «Ukrainian People».

Нещодавно мені пощастило бути викладачем та створити цілий курс із формування особистого стилю для дівчаток віком 12-16 років. Саме у цьому віці ми маємо величезну кількість питань, які пов’язані із власною самоідентифікацією та бажанням проявити свою індивідуальність.
Гарний смак формується поступово та проявляється через основні елементи: ясність, послідовність, творчий підхід та впевненість.

Середа, 24 листопада 2021 12:25

Секреты "не" страшного хоумскулинга

Все пропало! Весь ритм насмарку, все к чему привык - в урну, вся жизнь начинает крутиться вокруг обучения и его организации, можно забыть про личные интересы.. . Вот, пожалуй, базовые тревоги родителя, столкнувшегося с дистанционным обучением ребенка вынужденно и внезапно, как снег на голову.

Сторінка 1 із 137

Копирайт(C) http://ukrpeople.com "UKRAINIAN PEOPLE" Все права защищены.

Студия дизайна  Вэб Мост  Web BRIGHT design     http://web-most.net/