Середа, 29-е Січня 2020року

Анна Максимчук (2)


maksimchuk1.jpg

PR-менеджер, автор всеукраїнських заходів та соціальних проектів, українська журналістка, радіо- та телеведуча

 

Бездітність – чума 21 століття

 |  Понеділок, 01 липня 2019 08:50  |  Опубліковано в Анна Максимчук

Анна Максимчук,
PR-менеджер, автор всеукраїнських заходів та соціальних проектів, українська журналістка, радіо- та телеведуча

Все більше дорослих не створюють родини та втримуються від статусу батьків. Така погана динаміка набуває своїх обертів не перший рік, та Європа лише розводить руками, начебто таке становище нова норма сьогодення.
Феміністки кінця 19го, початку 20го сторіччя вибороли право жінки носити чоловічі костюми, голосувати на виборах, працювати з чоловіками на рівних та заробляти собі на життя. Такий рух викликав страшенний дисбаланс класичної моделі поведінки, а наслідки цього будемо «доїдати» ми з вами, та ще й онукам залишиться.
Все частіше європейці, які мешкають у великих містах, вирішують не мати дітей. Відсоток з часом зростає наче на дріжджах. Так лише 9% англійських і валлійських жінок, що народилися в 1946 році, не мали дітей. Для тих, хто народився у 1970 році відсоток зріс до 17% і так далі. У Німеччині цифри ще сумніші: 22% німецьких жінок досягають віку 40 не маючи дітей взагалі, у Гамбурзі таких жінок 32%. Бездітність вже стає нормою для таких країн як Іспанія та Італія, через те, що все більша кількість жінок віддаються кар’єрі та тяжко працюють. Але найяскравішим прикладом залишається Японія. В Японії через «трудоголізм» люди просто не мають часу на особисте життя. Там вже набув популярності такий атракціон, як «обійми за гроші», що також багато пояснює.
Бездітність сьогодні – це результат перекосу у суспільстві, коли минуле втратило сенс, як і повага до похилого віку. Цікавим є той факт, що даної проблеми не існує в країнах арабського світу, а також у багатьох країнах Азії та Африки. З такою статистикою дійсно можна повірити, що через 200 років такий феномен, як сміх малюка, дійсно може счезнути.

Заздрість – «оргазм» від кактусу!

 |  Середа, 22 травня 2019 09:57  |  Опубліковано в Анна Максимчук

Анна Максимчук,
головний редактор та видавець
журналу «Рейтинг», організатор та ідейний натхненник соціально-культурної платформи «Ukrainian Heart»

Одразу запитання: «Як часто ви заздрите?»
От тільки не починайте, будь-ласка, липкими виразами, на кшталт: «ні, я не заздрюка; в мене тільки біла заздрість (такої взагалі не існує, якщо ви, звісно, не мусульманин); я взагалі ніколи не заздрю і т.п.», заліплювати двері здоровому глузду. Адже заздрість – це один із наших «генів» від самого початку існування людства, який є абсолютно у всіх без винятку, як, наприклад, серце. Лише різниця в тому, яку кожен із нас для себе обирає формулу співіснування із цим «геном», з цим проявом нашого ще одного «Я».Копирайт(C) http://ukrpeople.com "UKRAINIAN PEOPLE" Все права защищены.

Студия дизайна  Вэб Мост  Web BRIGHT design     http://web-most.net/