Понеділок, 20-е Травня 2019року

Успіх країни (46)


КРІСТІНА КОВАЛЬ

 |  Понеділок, 17 вересня 2018 08:44  |  Опубліковано в Успіх країни

«Потрібно робити ставку тільки на власні зусилля, можливості і здібності.»

«Якщо ти можеш покращити життя навколо себе, роби і не зволікай» – таке життєве кредо цієї, ще дуже молодої, але вже впевненої у собі, енергійної та цілеспрямованої особи крістіни Коваль. Дівчина вже має відмінну репутацію на теренах благодійної діяльності, завжди знаходить сили та можливості для реалізації благодійних акцій та програм. керуючий партнер готелів «Вишеград», директор з розвитку будівельної фірми «вишеград», Волонтер, координатор благодійних проектів Крістіна розповість читачам журналу Ukrainian People про те, як робити світ кращим і де знайти для цього натхнення.

Світлана Вольнова

 |  Субота, 23 червня 2018 08:42  |  Опубліковано в Успіх країни

Українська телеведуча, модель та акторка Світлана Вольнова працює майже без відпочинку над власними грандіозними проктами. Така робота потребує багато сил та енергії, тож потрібно вміти правильно контролювати власні ресурси. Про те, як навчитися збалансовувати роботу та відпочинок, про проекти на телебаченні та трохи про особисте Сітлана розповіла в інтерв’ю журналу «Ukrainian People»

Наталія Холоденко

 |  Субота, 23 червня 2018 08:35  |  Опубліковано в Успіх країни

«Не треба працювати на тривалість відносин – треба працювати на їх якість.»

Психолог, тренер особистісного зросту, кандидат філософських наук, а ще любляча мати, дружина та успішна жінка – Наталія Холоденко розповість про своє становлення як психолога. У інтерв’ю журналу Ukrainian People Наталія розказує про тенденції у психології та розкриє секрет найважливішого компоненту якісних відносин.

Ельміра Дорошенко

 |  Субота, 23 червня 2018 08:29  |  Опубліковано в Успіх країни

«Найбільш глибинна жіноча сила – це мудрість»

Ельміра Дорошенко – співвласниця салону краси Color cut, зразок сучасної української бізнес-леді. Вона активний громадський діяч, і більшість її проектів та акцій пов’язані з допомогою дітям. В першу чергу вона прагне транслювати маленьким українцям цінності та принципи, що допоможуть їм у майбутньому стати порядними та успішними людьми. Звісно, Ельміра не лише громадський діяч чи підприємець. Передусім вона – жінка. Одна з головних особливостей Ельміри – її жіноча мудрість. Вона, як ніхто інший, знає, як досягти успіху в кар’єрі та приділити належну увагу сімейному життю та вихованню дітей. Вона реалізувала себе і як підприємець, і як мати, і як дружина. Ніколи не витрачаючи час без користі, постійно себе вдосконалюючи, Ельміра поводить себе порядно, а говорить чесно і відверто. Скоріш за все, інакше вона просто не вміє, та й не хоче. Бо знає: в основі всього мають стояти загальнолюдські цінності, любов до людей та любов до життя. Ельміра – одна з тих, хто вміє дуже просто та зрозуміло пояснювати складні речі. Сама вона підкреслює – цінності можуть бути різними, різними можуть бути вподобання та методи досягнення успіху. Але насправді успішним можна стати лише тоді, коли від твого успіху стають успішними та щасливими оточуючі.Сторінка 1 із 4

Копирайт(C) http://ukrpeople.com "UKRAINIAN PEOPLE" Все права защищены.

Студия дизайна  Вэб Мост  Web BRIGHT design     http://web-most.net/