Четвер, 14-е Грудня 2017року

Політичні новини (30)


Волонтерство на тендітних плечах. PRО Аллу Мартинюк

 |  Понеділок, 18 вересня 2017 09:00  |  Опубліковано в Політичні новини

Жінка на війні... це вже стало звичним явищем для України, враховуючи події останніх чотирьох років на Сході країни.

Представниці прекрасної статі навчилися воювати, вони впевнено тримають зброю і майже не тремтять, перетинаючи кордон між мирною землею і зоною АТО – місцем, де життя перестає бути у безпеці. Героїня мого матеріалу – волонтер. Вона знає про війну набагато більше, ніж пересічні українці. Вона бачила її на власні очі.

Україна: 26 болючих років незалежності

 |  Понеділок, 18 вересня 2017 08:08  |  Опубліковано в Політичні новини

Україна довго йшла до свого нового Дня народження. Знаходячись 70 років під радянською владою, український народ не полишав мрію про свою окрему державу.

І хоча радянські пропагандисти декларували «беззастережну підтримку та довіру жителів УРСР до генеральної лінії ЦК КПРС», на ділі це було зовсім не так. Головне свідчення тому – сучасність: «совок» виявився не життєздатним.

Напередодні трирічних роковин розстрілу на Майдані Незалежності Юрій Стельмащук дав інтерв’ю, в якому розповів про основні заходи, які будуть проходити на місцях подій того часу, основні посилання і роздуми про відповідальність, і про збереження історичної пам’яті.

Как научиться понимать своего ребенка

 |  Четвер, 26 січня 2017 11:01  |  Опубліковано в Політичні новини

В наше время каждая любящая мама знает о причинах возникновения психологических проблем у детей. Наблюдая за поведением, мы сами можем понять своего малыша и помочь ему.

Три маленькие напоминания для каждодневного использования займут у вас минимум времени и принесут максимальный результат.Сторінка 1 із 3

Копирайт(C) http://ukrpeople.com "UKRAINIAN PEOPLE" Все права защищены.

Студия дизайна  Вэб Мост  Web BRIGHT design     http://web-most.net/