Неділя, 19-е Травня 2019року
ТЕТЯНА ПЕТРАКОВА

ТЕТЯНА ПЕТРАКОВА

Головний редактор

Сьогодні, 15 травня, Україна святкує річницю своєї першої перемоги на Євробаченні. Рівно 15 років тому співачка Руслана з піснею «Wild Dances» посіла перше місце у співочому конкурсі Євробачення 2004.

У Чорнобилі відбувся масштабний авторський проект співачки та Амбасадора Відновлюваної енергії у світі - Руслани. Арт-перформанс «Чорнобиль RE:start» присвячений річниці найбільшої техногенної катастрофи світу – аварії на Чорнобильській АЕС, аварії, яка змусила світ засвоїти цей трагічний урок та дала потужний поштовх для розвитку чистої енергії у світі!

Кліп на сингл «НЕБО» - перша спільна відеоробота співачки Марини Одольської та режисера Віктора Скуратовського. Ця музична історія також стала флагманом нового альбому співачки та першим презентованим треком.

Недавно на концертной площадке Arena City в Киеве состоялось самое мистическое и масштабное событие национального уровня - Международная Премия Вольфа Мессинга.

В Ужгороді пройшов другий міжнародний чемпіонат з хіп-хоп танців «Get2Groove». Учасники D'Arts Dance Project були запрошені на усі дні фестивалю як члени журі, для проведення майстер-класів і, звісно ж, виступів. У день відкриття на заході були присутні учасники більш ніж 70 колективів з різних міст і країн, які, пізніше мали змогу позмагатися в майстерності танцю. Танцівники з Ужгорода, Івано-Франківську, Дніпра, Києва, Горішніх Плавнів, Вінниці, Рівно, Сум, Полтави, а також зі Словаччини, Угорщини, Польщі та Молдови зібралися разом для того, аби поділитися досвідом, навчитися чомусь новому та визначити найкращих.

23 квітня в Національній Опері України ім. Т.Г. Шевченка відбувся фінал церемонії нагородження талановитих дітей-сиріт, які взяли участь в XIII Міжнародному конкурсі-фестивалі «Щасливі Долоні», засновником якого є Олена Піддубна.

Проект спрямований на створення умов для успішної адаптації дітей-сиріт в соціумі, подальший розвиток здібностей, талантів, визначення життєвих пріоритетів.

Міністерство Соціальної політики відібрало на конкурсній основі з усіх регіонів України 35 найталановитіших дітей, віком 12 - 16 років, в напрямках «Освіта», «Культура», «Спорт».

В ніч проти 26 квітня, у 33-ті роковини однієї з найбільших техногенних катастроф у світовій історії – Чорнобильської трагедії, Амбасадор Відновлюваної енергії у світі - Руслана запланувала масштабний авторський арт-перформанс у зоні відчуження «Чорнобиль RE:start».

Трагедія на Чорнобильській АЕС назавжди закарбувалася в пам’яті всього людства. Проте важливо не тільки пам’ятати, але й роблячи висновки, рухатись вперед.

11 мая Super Школа и Фонд Дети Детям приглашают каждого неравнодушного к музыке и добрым делам на благотворительный камерный концерт ко Дню Матери. В программе концерта инструментальные и вокальные номера от учеников Super Школы, финалистов Всеукраинских и Международных фестивалей и конкурсов, ТВ проектов.

Провідний український дизайнер Юлія Айсіна відсвяткувала свій день народження. На честь цього вона влаштувала спорт-шик вечірку під назвою“ЗОЖ-Пи@деж”, на якій креативно та з гумором підійшла до трендової теми здорового способу життя. Святкування відбулося в столичному комплексі Champion Hall,  котрий повністю відповідав задуму вечірки - атмосфері спорту, шику та свята!

У столиці на шоу-вечір стилізований під залаштунки кабаре зібралося безліч зірок. Ніколи ще Київ не бачив подібного формату вечірок, про що свідчили захоплені відгуки гостей. Відомий хореограф, танцюрист, режисер і художній керівник театру танцю "Foresight" - Олександр Лещенко, як і належить професіоналові, свій 30-ти річний ювілей відзначив на сцені! Разом з театром танцю "Foresight", в київській галереї "Д12", Олександр зібрав артистів, друзів, колег, свою родину, журналістів на шоу-вечорі "Behind the curtain". Режисером заходу стала його дружина і творчий партнер - Ліна Верес. У тандемі з Олександром, вони все продумали до дрібниць.

Сторінка 1 із 126

Копирайт(C) http://ukrpeople.com "UKRAINIAN PEOPLE" Все права защищены.

Студия дизайна  Вэб Мост  Web BRIGHT design     http://web-most.net/