Середа, 20-е Червеня 2018року

Події (136)


Діти з травмами війни. Саме вони потребують вашої допомоги!!

 |  Четвер, 03 травня 2018 16:11  |  Опубліковано в Події

Ви читаєте цей пост,значить -ви живі. Запам’ятайте ці короткі історії. 
Запам’ятайте імена цих дітей. Батьки одних поклали свої життя, щоб снаряди не вибухали у вашому місті, щоб навіжена нелюдь не вбивала, не ґвалтувала і не грабувала вас і ваших близьких. 
Інші - назавжди втратили своє дитинство, батьків та здоров’я. 
В їх серці назавжди залишиться той страх і та біль...НАЗАВЖДИ !!!

Тетяна Петракова провела щорічний фестиваль "Надія Нації-2018"

 |  Четвер, 12 квітня 2018 11:57  |  Опубліковано в Події

11 квітня в Українському домі відбувся щорічний дитячий фестиваль «Надія Нації 2018», ідейною натхненницею якого є Тетяна Петракова - головний редактор журналу «Ukrainian People».

Топ-20 жінок, що вплинули на Україну за часів Незалежності

 |  Вівторок, 13 березня 2018 14:29  |  Опубліковано в Події

Українки впевнено йдуть до влади. Вже зараз серед депутатів Верховної ради - 12% представниць прекрасної половини людства. На початку Незалежності їх було лише 2.5%. Схожа тенденція спостерігається у виконавчій гілці влади, правоохоронних органах та навіть у Збройних Силах. І це не ознака того, що українські чоловіки стали якісь «не такі». Аж ніяк. Просто українські жінки починають розуміти: вони теж можуть на щось впливати, вони теж можуть досягати вершин, вони теж можуть будувати власну кар’єру та нову Україну. Звісно, на протязі усієї історії незалежної України вистачало впливових жінок. Тих, хто залишив у цій новітній історії слід та повпливав на життя усієї країни. Деякі з них зробили більше поганого, ніж хорошого, хтось, не жалкуючи життя, відстоював національні інтереси, а хтось, не жалкуючи України, - свої власні. Але усі вони - українські жінки, що попри все змінювали Україну. Тож, до вашої уваги - «Топ-20 жінок, що вплинули на Україну за часів Незалежності».    

Презентація проекту "100 успішних українок"

 |  Вівторок, 06 березня 2018 15:34  |  Опубліковано в Події

Нещодавно 5 березня о 15.00 в Національному музеї літератури України відбулася презентація проекту від Всеукраїнського соціального глянцю UkrainianPeople- «100 успішних українок». Цей проект об’єднав багато жінок, серед яких відомі волонтерки, жінки-герої України, діячки культури, громадські активісти, благодійниці, жінки-науковці та багато інших успішних жінок. Усі вони різні, але всі вони берегині, що несуть любов у цей світ.Сторінка 1 із 10

Копирайт(C) http://ukrpeople.com "UKRAINIAN PEOPLE" Все права защищены.

Студия дизайна  Вэб Мост  Web BRIGHT design     http://web-most.net/