Субота, 23-е Лютого 2019року

Події (140)


Топ подій минулого 2018 року

 |  П'ятниця, 01 лютого 2019 10:49  |  Опубліковано в Події

Медицина, освіта, політика, культура… Скільки всього сталося у цих сферах у цьому році! Редакція журналу традиційно обрала найголовніші події. Давайте разом пригадаємо 2018 рік і його ключові моменти.

Тетяна Петракова про премію «100 успішних українок»

 |  Вівторок, 18 грудня 2018 08:36  |  Опубліковано в Події

Два роки поспіль команда всеукраїнського соціального глянцю «UkrainianPeople» проводить, безперечно, важливу для країни премію «100 успішних українок». Важливу, насамперед, бо проект створений для підкреслення активної ролі сучасної жінки у суспільстві.

Урочиста презентація другої книги "Енциклопедії дитячих талантів" відбулася в Українському Домі, яку презентувала Тетяна Петракова, відома як досвідчений соціальний діяч у сферах дитячої творчості та медіа, автор понад 500 соціальних проектів для дітей. Мистецькі проекти Тетяни об’єднують дітлахів під гаслами патріотизму та розвитку творчих дарувань.

Унікальний Education Forum для батьків пройде в Києві 7 вересня

 |  П'ятниця, 17 серпня 2018 12:00  |  Опубліковано в Події

7 вересня в Києві відбудеться унікальна подія – соціальний освітній форум для батьків, який неможливо пропустити тим, хто піклується про своїх дітей і хоче виростити з них щасливих та успішних людей! Фахівці найвищого рівня нададуть вам відповіді на найскладніші питання про виховання та розвиток дитини. Відомі спікери, психологи, лікарі, фахівці з дитячого права і здоров'я: всіх їх буде об'єднано з однією метою – змінити ваше життя і життя ваших дітей на краще, зробити його успішнішим та щасливішим!Сторінка 1 із 10

Копирайт(C) http://ukrpeople.com "UKRAINIAN PEOPLE" Все права защищены.

Студия дизайна  Вэб Мост  Web BRIGHT design     http://web-most.net/