Вівторок, 18-е Червеня 2019року

Ексклюзив (160)


«У мене є майбутнє»

 |  Вівторок, 11 червня 2019 14:34  |  Опубліковано в Ексклюзив

У Києві відбулося трьохденне дитяче свято «У мене є майбутнє». На цей раз кияни приймали дорогих гостей – близько 120 учнів міста Мар’їнки, поблизу якого проходить лінія розмежування сил в Донбасі, інших прифронтових населених пунктів, сироти загиблих учасників ООС, діти, постраждалі внаслідок бойових дій в зоні ООС, діти воїнів ООС, переселенці зі Сходу України, діти з особливими потребами, малюки з багатодітних сімей, з малозабезпечених сімей. Загалом участь у заході взяли участь 500 юних українців. Організаторами виступили громадський діяч, заслужений журналіст України Марина Кінах та відомий волонтер Оксана Лабезник (Ксюша Київська) за підтримки Українського союзу промисловці і підприємців.

Благодійний творчій проект "Дует iз зіркою"

 |  Вівторок, 11 червня 2019 13:59  |  Опубліковано в Ексклюзив

8 червня 2019 року в «Українському домі» відбувся концерт третього сезону Благодійного творчого проекту «Дует із зіркою»

Благодійний творчійпроект"Дует iз зіркою" започатковано з метою привернути увагу спільноти до проблем соціалізації дітей з обмеженими можливостями та адаптації їх у суспільстві методами та засобами мистецтва.
Саме тому в проекті задіяна велика кількість зірок Української естради, які співають на великій сцені, разом з дітьми, що були відібрані під час попередніх прослуховувань.

Виставка "Планета Земля-Єдина:Ірак"

 |  Вівторок, 11 червня 2019 13:40  |  Опубліковано в Ексклюзив

Міжнародний проект «Планета Земля - Єдина» знову порадував поціновувачів прекрасного новим відкриттям. Захід був проведений з ініціативи народного депутата України Олега Осуховського члена Комітету євроінтеграції і народного депутата України Дмитра Лубинця, голови міжпарламентської групи Україна - Діаспора. Арт-Куратор: Альона Яремчук і Микола Зінченко, за підтримки Юридичної Консалтингової Групи "Яремчук і Партнери», Аукціонного Дому "Arsani", jci Ukraine, Асоціації Іракських Художників.  На цей раз - культурою сучасного Іраку. Країна на території якої існувала і процвітала Месопотамія, батьківщина сільського-господарства і перших міст, фактично колиска сучасної цивілізації, сьогодні є територією перманентних збройних конфліктів і однією з найбільш напружених точок на землі. Але, звичайно, це не  про війну Ірака. Навпаки, мистецтво є єдиними інструментом, здатним протистояти агресії навколишнього світу. І художники Іраку є провідниками культури своєї країни, яка була і залишається невід'ємною частиною планетарного співтовариства.

Вже 18 червня D’Arts Dance Project - один з найяскравіших балетів України презентує свій новий танцювальний перформанс «За зачиненими дверима». D’Arts готуються розповісти глядачам про все головне та приховане в столичному концерт-холі Caribbean Club. Балет вже на фінішній прямій підготовки до шоу. Наразі відбуваються активні репетиції, а ми змогли зазирнути за двері та потрапити на репетицію нового танцювального шоу.Сторінка 1 із 12

Копирайт(C) http://ukrpeople.com "UKRAINIAN PEOPLE" Все права защищены.

Студия дизайна  Вэб Мост  Web BRIGHT design     http://web-most.net/