Понеділок, 22-е Квітня 2019року

Ексклюзив (141)


МУЗЫКА ЛЕЧИТ!

 |  Четвер, 11 квітня 2019 14:31  |  Опубліковано в Ексклюзив

11 мая Super Школа и Фонд Дети Детям приглашают каждого неравнодушного к музыке и добрым делам на благотворительный камерный концерт ко Дню Матери. В программе концерта инструментальные и вокальные номера от учеников Super Школы, финалистов Всеукраинских и Международных фестивалей и конкурсов, ТВ проектов.

Весенний Karavan Fashion Days 2019

 |  Середа, 10 квітня 2019 08:42  |  Опубліковано в Ексклюзив

Вы уже обновили гардероб? Не знаете куда пойти и что надеть? Традиционное модное событие - #KFD_2019 быстрое решение ваших проблем.

День народження Олександра Лещенко

 |  Понеділок, 08 квітня 2019 09:35  |  Опубліковано в Ексклюзив

У столиці на шоу-вечір стилізований під залаштунки кабаре зібралося безліч зірок. Ніколи ще Київ не бачив подібного формату вечірок, про що свідчили захоплені відгуки гостей. Відомий хореограф, танцюрист, режисер і художній керівник театру танцю "Foresight" - Олександр Лещенко, як і належить професіоналові, свій 30-ти річний ювілей відзначив на сцені! Разом з театром танцю "Foresight", в київській галереї "Д12", Олександр зібрав артистів, друзів, колег, свою родину, журналістів на шоу-вечорі "Behind the curtain". Режисером заходу стала його дружина і творчий партнер - Ліна Верес. У тандемі з Олександром, вони все продумали до дрібниць.

Нещодавно в Україні відбулася прем'єра фільму "Дамбо", який за дуже короткий проміжок часу встиг очолити рейтинг кінопрокату в багатьох країнах світу. Режисером картини став, відомий усім, Тім Бертон, а головні ролі виконали - Єва Грін, Колін Фаррелл і Майкл Кітон. Робота над фільмом тривала кілька років. Як виявилося, у фільмі брала участь і український хореограф-постановник "D`Arts Dance Project" - Дарі Малікова!Сторінка 1 із 11

Копирайт(C) http://ukrpeople.com "UKRAINIAN PEOPLE" Все права защищены.

Студия дизайна  Вэб Мост  Web BRIGHT design     http://web-most.net/