Вівторок, 12-е Грудня 2017року
ТЕТЯНА ПЕТРАКОВА

ТЕТЯНА ПЕТРАКОВА

Головний редактор

Чим же цікавились українці у 2017 році. Представляємо вашій увазі підсумковий рейтинг найпопулярніших запитів українських користувачів

11 грудня в Українському Домі у Києві відбувся круглий стіл «Суспільні перетворення 2017 очима громадських діячів». Захід було організовано журналом «Ukrainian People» та громадським діячем Тетяною Петраковою. Круглий стіл зібрав небайдужих політологів, соціологів, журналістів, волонтерів, ветеранів АТО та представників громадськості.

«Нерідко в творчих розбіжності народжуються цікаві ідеї!»

Дует «Анна-Марія» - мікс неймовірної краси та професійності! Завдяки телепроекту «Шанс» дівчата вибороли шалену популярність, їх пісні викликають усмішку, а виступи створюють справжній магнетизм. Починаючи з раннього віку Анна і Марія жили з любов’ю до музики, виступали не тільки в Україні, а й за кордоном: у Франції, Німеччині, Росії, Ізраїлі, Греції, Італії. «Ми самостійно обрали творчий шлях», - кажуть співачки й основне завдання – вищий професіоналізм. Мабуть саме тому на своїх виступах «Анна-Марія» завжди віддають перевагу живому звуку та природній чаруючій енергетиці

GLOBAL IQ – одна з міжнародних організацій, котра займається освітніми програмами по всьому світу, відкриває двері таких відомих навчальних закладів як Stanford та Harvard для звичайних українських студентів. Заснували її дві активні бізнес-woman – Катерина Сотнікова та Валерія Манзюк. Не зважаючи на свій молодий вік, кожна з дівчат уже має по дві вищі освіти та сертифікати різних курсів, хоч зупинятися на досягнутому в плани не входить, адже немає меж досконалості!

«Родина – наша місія номер один, усе решта менш важливе»

Відома і талановита українська співачка VALEVSKAYA з власного досвіду знає, якою наполегливою працею досягається успіх. Постійна робота над собою та прагнення самовдосконалюватися стали гарним інструментом руху до запланованої мети. Як каже сама VALEVSKAYA, в зв’язку із ситуацією в Україні вона повністю змінила вектор музичного напрямку. Дарувати щастя, окрилювати музикою та примножувати позитив – саме те, чого так прагне співачка. Та попереду ще багато нових горизонтів і мрій, найзаповітніша з яких – стати матір’ю та пізнати материнство

«Найважливіша наша зброя – єдність! »

Про те, як встигати усе, на власному досвіді знає відома і талановита українська співачка, співочий посол миру, народна артистка України Катерина Бужинська. Завдяки наполегливій праці та нестримному бажанню дарувати людям усмішки, вона не втомлюється працювати. Окрім творчості Катерина Бужинська – президент фонду «Чисті серцем», в рамках якого вже успішно реалізувалося більше сотні грандіозних благодійних проектів в безлічі куточків світу! Зараз співачка живе буквально на дві країні – в Україні і Болгарії, виховує трьох дітей та не полишає творчих та суспільних задумів.

Війна в Україні уже стала епохальною подією в історії українського народу. Вона змінила життя багатьох українців, примусила переглянути систему цінностей та відмовитись від ілюзій минулого. Війна не тільки призвела до величезних матеріальних, людських втрат, вона вплинула на свідомість, моральний стан мільйонів людей, залишила глибокий слід у їхній пам’яті. Після війни українське суспільство, без сумнівів, стало іншим. Про психологічний стан українського суспільства, емоційні вибухи, та про те, як боротися з навколишньою агресією, інтерв’ю із провідним психологом України, кандидатом психологічних наук Оленою Рихальською спеціально для «Ukrainian people»

«Мой выбор – семья»

Каждый человек должен отдыхать, особенно это касается женщин, ведь на их хрупких плечах большая ноша: нужно одновременно быть любящей мамой и женой, и при этом оставаться настоящей женщиной с неразгаданными тайнами. Кому нужна уставшая мама и жена? Поэтому у меня, как и у многих мам, конечно же, есть свободное время. Помимо семьи, я занимаюсь йогой, посещаю салон красоты и могу позволить себе целый день отдохнуть. Большинство девушек и женщин считают, что после рождения ребенка их жизнь изменится, а свободное время, минутка для себя, просто исчезнет. Это ошибочное мнение. Главное все правильно распланировать, тогда будешь все успевать.

«Дети изначально здоровые, больными их делают врачи и родители», – считает врач-педиатр высшей категории Алексей Аркадьевич Рыков. Его взгляд на медицину отличается от укоренившихся стереотипных предрассудков. В то же время профессионализм Алексея Аркадьевича не перестает восхищать благодарных пациентов. Стажировка во Франции и в Америке, активное участие в украинских и зарубежных конференциях, членство в Европейской нефрологической ассоциации и Ассоциации педиатров Украины – это далеко не все достижения в медицине. Главный инструмент в работе Алексея Аркадьевича – доверие и уважение к своим, даже самым маленьким, пациентам

Вы только задумайтесь, ваш ребенок проводит в школе целых 11 лет! А что в итоге этих лет он будет знать, уметь, и как он будет мыслить? Ведь за этот период возможны колоссальные изменения, вопрос только в том, кто этими изменениями, в данном случае, управляет.Ведь, на самом деле, школа формирует отвращение к процессу обучения и получения знаний. И если вы хотите, что бы ваш ребенок любил учиться, ваша ответственность эту ситуацию изменить. Я уверен, любая проблема имеет комплексное решение, особенно проблема, связанная со школой.

Сторінка 1 із 94

Копирайт(C) http://ukrpeople.com "UKRAINIAN PEOPLE" Все права защищены.

Студия дизайна  Вэб Мост  Web BRIGHT design     http://web-most.net/