Неділя, 21-е Квітня 2019року
ТЕТЯНА ПЕТРАКОВА

ТЕТЯНА ПЕТРАКОВА

Головний редактор

11 мая Super Школа и Фонд Дети Детям приглашают каждого неравнодушного к музыке и добрым делам на благотворительный камерный концерт ко Дню Матери. В программе концерта инструментальные и вокальные номера от учеников Super Школы, финалистов Всеукраинских и Международных фестивалей и конкурсов, ТВ проектов.

Вы уже обновили гардероб? Не знаете куда пойти и что надеть? Традиционное модное событие - #KFD_2019 быстрое решение ваших проблем.

У столиці на шоу-вечір стилізований під залаштунки кабаре зібралося безліч зірок. Ніколи ще Київ не бачив подібного формату вечірок, про що свідчили захоплені відгуки гостей. Відомий хореограф, танцюрист, режисер і художній керівник театру танцю "Foresight" - Олександр Лещенко, як і належить професіоналові, свій 30-ти річний ювілей відзначив на сцені! Разом з театром танцю "Foresight", в київській галереї "Д12", Олександр зібрав артистів, друзів, колег, свою родину, журналістів на шоу-вечорі "Behind the curtain". Режисером заходу стала його дружина і творчий партнер - Ліна Верес. У тандемі з Олександром, вони все продумали до дрібниць.

Нещодавно в Україні відбулася прем'єра фільму "Дамбо", який за дуже короткий проміжок часу встиг очолити рейтинг кінопрокату в багатьох країнах світу. Режисером картини став, відомий усім, Тім Бертон, а головні ролі виконали - Єва Грін, Колін Фаррелл і Майкл Кітон. Робота над фільмом тривала кілька років. Як виявилося, у фільмі брала участь і український хореограф-постановник "D`Arts Dance Project" - Дарі Малікова!

27 марта хореографу, режиссеру, руководителю театра танца «Foresight»  Александру Лещенко исполняется 30 лет. За столь недолгий период времени Александр успел очень много: с гастролями посетил более 20 стран, поставил неимоверное количество эксклюзивных шоу-программ. В честь дня рождения одного из самых известных хореографов Украины мы решили отметить самые интересные факты из его биографии.

Сообщество украинских женщин из разных сфер общественной жизни государственного и местного управления, бизнеса и гражданского общества выразило свою готовность активно участвовать в 63-й сессия Комиссии ООН (Нью-Йорк) с целью мирного урегулирование существующих проблемных вопросов, и налаживание контактов для изучение, а также обмена опытом с дальнейшей целью реализации общечеловеческих ценностей.

В крепкой семье, где сильны традиции, где всегда звучит местоимение «мы», нет места отчаянию и боли, даже если очень трудно!

 

История проекта “Счастье в каждую семью” благотворительного фонда “Дети Детям”

30 березня арт-галерея «Мануфактура» запрошує відвідувачів поринути у казковий світ пригод, найдивовижніших снів та мрій разом із героями картин художника та ілюстратора Каті Дудник.

Вона втратила все, що в неї було на Сході України. Але за короткий час, переїхавши до Києва у нові реалії, вона змогла реалізувати понад 500 соціальних проектів, переважна кількість з яких була направлена на підтримку та реабілітацію дітей зі Сходу країни та розвиток дитячих талантів підростаючого обдарованого покоління. Серед цих проектів, сотні благодійних акцій, відомі всім щорічні фестивалі «Діти за майбутнє України» та «Надія нації», перша «Енциклопедія дитячих талантів», освітні форуми для батьків, премія «100 успішних українок»   та інші важливі соціальні захлди.

Кожного дня своєю діяльністю вона транслює, що головні людські цінності та любов до України у людей у всіх ідентичні, а здоровий патріотизм треба прививати з дитинства.

23 березня на сцені Оперного театру Тетяна Петракова стала переможницею загальнонаціональної премії країни «Людина року» у номінації «Нова генерація»

Тетяна відверто поділилась, що для неї значить перемога, з чого починається патріотизм, чому вона приділяє стільки уваги розвитку дітей та якою є справжня ціна успіху.


Тетяно, що для Вас значить отримання премії «Людина року»?

В першу чергу, вдячність та розуміння свого подальшого напрямку діяльності! Нагорода ніби підвела невидиму риску під моєю п’ятирічною діяльністю у Києві. Я відчула важливість зробленого і тепер «починаю» все наново з великим досвідом та мудрістю в очах. Але все одно тисячі усміхнених дитячих облич, віра в очах дорослих, сотні листів подяк, а також можливість займатись тим, що приносить радість і надію, залишаються для мене головною нагородою.

Чи важко сьогодні доносити та реалізовувати свою громадянську позицію?

Соціум робить все, щоб було важно. Але свою позицію треба відстоювати, особливо сьогодні, коли старе ламається, а нове ще тільки починає народжуватись . Я однозначно патріотка, а саме ситуація на Сході навчила мене поважно та бережно відноситесь до культури, спадщини та цінностям України, бо саме з них починається наша країна! Вона починається з нас, з наших цінностей та бажання їх транслювати в соціум.

Як Ви знайшли в собі ресурс до самореалізації, коли Вам довелось залишити рідний дім та переїхати до Києва?

Віра, бажання змін, а також власна потреба душі постійно розвиватись та самореалізовуватись – найкраща мотивація життя!

Які перешкоди найчастіше доводиться долати в вашій діяльності ?

Кожна перешкода, в першу чергу - це новий досвід!   Всім нам, українцям сьогодні потрібні цінності, які ми втрачаємо, прості речі: повагу один до одного, підтримку, взаєморозуміння; ми повинні навчитись бути толерантними один до одного та навчитись поважати думки та позиції інших!  Реалізовуючи таку велику кількість проектів, на своєму шляху доводилось стикатись з різними ситуаціями, особливо різними людьми, але саме завдяки перешкодам я стала людиною, яка вміє реально та сміливо дивитись на життя, відчувати, допомагати, підтримувати, відрізняти чорне від білого, фальш від щирості, цінності від блискучих обгорток, які нав’язують сьогоденні реалії. Я стала сильнішою та незламною людиною, що виробила в собі імунітет проти болі та розчарувань, а особливо неідеального соціуму.

Саме тому Ви створюєте соціальні проекти саме для дітей?

Так. Саме тому. Розумієте, з дорослим поколінням вже багато чого втрачено. Треба творити нову історію України. Дуже важливо прививати дітям повагу до оточуючих та до себе, небайдужість, порядність, дарувати віру, натхнення та і надати площину, де б вони могли все це пропустити через себе та пізнати культури країни. Через творчість розвивається душа. Відбувається ментальне вдосконалення. Головна ціль всіх моїх проектів, які я реалізувала із своєю командою у столиці – це довести, що нашому суспільству потрібні нові стійкі цінності, що забезпечать нам спокійне та патріотичне майбутнє. Діти повинні змалку розуміти свою ментальність та приналежність до рідної країни. Поважати свою історію та культуру.

Ваші проекти затребувані, а Ваш постійний розвиток надихає. Але яка вона справжня ціна успіху, на Вашу думку?

Дуже велика. Красива картинка має під собою фундамент постійної роботи, переживання різних емоцій та самовдосконалення. За кожним досягненням криється цілий вир різних подій, знайомств, почуттів, висновків та рішень. Коли людина віддається своїй справі на 100%, вона на своєму досвіді розуміє, що успіх приходить тільки після проживання свого власного пряника та батогу. Пряник – то вдячність, посмішки, визнання, самореалізація, фінансовий успіх. Батіг – титанічна праця, емоційне напруження, відповідальність, відчуття тривоги та стрес. А ще злети, емоційні падіння, мідні труби, вигорання, а потім циклічне відродження після чергового досягнення. Врешті решт, цей шлях робить тебе сильною, кремезною та незламною людиною, яка хоче творити, діяти та створювати!

На 63-й сесії Комісії ООН зі становища жінок Анна Горбань звернулася до Генсека з ініціативами щодо вирішення збройного конфлікту в Україні.

Сторінка 1 із 125

Копирайт(C) http://ukrpeople.com "UKRAINIAN PEOPLE" Все права защищены.

Студия дизайна  Вэб Мост  Web BRIGHT design     http://web-most.net/