Суббота, 19-ое Августа 2017года
Главный редактор

Главный редактор

Этот год был одним из наиболее сложных, запоминающихся этапов нашей истории, за который мы прошли десятки лет, но именно в этот период мы приобрели самые важные ценности и понимание украинской идентичности.

Сегодня мы, украинцы, являемся поразительным примером солидарности, проявления патриотичности и любви к своей отчизне. С каждым днем возрастает наша гражданская активность, доказательством которой служат многочисленные благотворительные проекты, деятельность волонтерских организаций, направленные на помощь переселенцам и пострадавшим в бою.

Ситуация в стране изменила нас необратимо, затронув все наши жизненные сферы, заставив каждого из нас действовать и защищать главное - свою Родину.

Результатом действий нашей команды является создания проекта Ukrainian people, героями которого являются украинцы с высокой гражданской позицией: политики, общественные деятели, художники, журналисты, волонтеры, активисты, звезды шоу-бизнеса, ведущие дизайнеры, которые ежедневно своими талантами, работами и успехами создают реалии украинской нации.

Нашей целью является отражение современной украинской реальности и ее национальной гордости. Самые значительные достижения и самые значимые поступки героев проекта станут настоящим примером для вдохновения и подражания наших поколений.

Вашему вниманию мы представляем пилотный выпуск журнала, который каждый месяц будет создавать и поддерживать патриотичные проекты, неуклонно следуя своей концепции.

В преддверии нового года хочется каждому пожелать веры, силы, терпения, а главное свободы выбора, именно в котором проявляется истинное счастье!

С уважением, главный редактор, Татьяна Середа

....


Відносини США і України можуть погіршитися

 

 Через інцидент з українськими ракетними технологіями в КНДР, про які написав журналіст NYT, відносини України і США можуть бути під загрозою.

«Загрози погіршення відносин України з США існують. Реакція Петра Порошенка на цю ситуацію, зокрема запрошення авторів цих технологій, доручення РНБО розслідувати ситуацію, що склалася, свідчить про те, що може бути скандал. У свою чергу такий конфлікт може привести до ізоляції Порошенко і на президентських виборах в 2019 році, в США будуть робити ставки на іншу фігуру », - пояснює політолог.


Нагадаємо, Білий дім обізнаний про ситуацію навколо публікації в американській газеті The New York Times, яка розповіла про зв'язок успіху Північної Кореї в випробуваннях міжконтинентальних балістичних ракет і українського заводу «Південмаш». В адміністрації президента США Дональда Трампа запевнили, що серйозно ставляться до подібних чуток.

 

 

 

 

 

 

 

 

....


Подробиці кривавої події в Барселоні

 

 

 

13 вбитих і вдесятеро більше поранених! І це не просто цифри. Відпустка для туристів у Барселоні завершилася в моргах і лікарнях! У Каталонії - теракт! ІДІЛ - перетворила вантажівку на м'ясорубку, якою безжально розчавили пішоходів.
Українцям, які перебувають в Барселоні, чи родичам тих, хто у відпустці там або постійно проживає в Іспанії і може бути серед загиблих і постраждалих, хто не виходить на зв'язок - МЗС радить негайно і невідкладно звертатися до консульства або телефонувати на номер гарячої лінії. Відзавтра в Іспанії - жалоба.

 

 

 

 

 

 

 

 

....


Українців будуть масово позбавляти субсидій.

 

 

Через відсутність коштів у державному бюджеті, влада буде масово позбавляти українців субсидій.

 

«Доходи наших громадян дуже низькі, на самому останньому місці в Європі, а тарифи на комунальні послуги необґрунтовано завищені. У зв'язку з цим уряд викручується, як може. Адже їх реальне завдання - максимально скоротити кількість населення в Україні. Єдиний вихід із ситуації - відправити уряд Гройсмана і Верховну Раду у відставку ».
«Багато громадян не можуть платити за комунальні послуги через величезні тарифів на газ. Розумію, що уряд такими цінами на газ створило передумови для того, щоб громадяни зверталися за субсидіями. Але в бюджеті грошей немає, тому влада буде створювати будь-які бар'єри, щоб позбавити українців компенсацій. Перевіряючі будуть заходити в квартири, і знаходити причини для відмови в наданні субсидій.
Експерт зазначив, що чинна влада навмисно заганяє українців у такі умови, що вони просто не можуть платити по рахунках і претендувати на субсидію, тому багато хто змушений просто вмирати.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

....


Педіатр: як під час навчання уберегти зір дитини.

 

Під час навчання в школі у більшості дітей суттєво сідає зір. Головна причина - Не завжди читання книг і численні письмові завдання, а неправильний підхід до цього заняття або неправильно організоване місце для навчання.

 

«У погіршенні зору школярів, на мій погляд, пряма вина батьків, адже діти часто не думають про такі« дрібниці », як правильне освітлення або потрібна дистанція від очей до книги. Робити щеплення правильні звички повинні мами і тата, і почати треба з самого простого - настільної лампи. Вона в дитячій кімнаті обов'язково повинна бути.
 Світло повинне падати зліва на робочу поверхню (а це книжки, зошити і т.д), ну а в разі, якщо дитина - лівша, - то справа.
Письмовий стіл і зовсім повинен освітлюватися з усіх боків, і тому ставити його краще біля самого вікна.
 Інакше зір дитини почне швидко сідати. До слова, під час інтенсивного навчання не зайвим буде «посилити» раціон дитини горіхами, ягодами і морською рибою, а також пропити курс полівітамінів », - попереджає лікар.
При цьому лампочкою краще користуватися тільки ввечері, а вдень - цілком достатньо природного освітлення.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

....


Внучка Одри Хепберн поразила мир сходством со знаменитой бабушкой

 

Американский Harper’s Bazaar открыл миру внучку легендарной Одри Хепберн, сняв с 20-летней Эммой Феррер потрясающую фотосессию и взяв у нее обширное интервью.
На фото в Harper’s Bazaar Эмма, впервые попробовавшая себя в качестве модели, предстала в образе своей знаменитой бабушки.


Неявно цитируя оскароносную актрису, девушка остановила свой выбор на нарядах, демонстрирующих сдержанную роскошь благодаря простой и всегда актуальной цветовой гамме.

 

 

 

 

 

 

 

 

....


У Києві незаконно будують 62 житлових будинки

 

Станом на серпень 2017 року Києві незаконно зводять 62 житлових будинки.
Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Міський інформаційно-аналітичної системи забезпечення містобудівної діяльності (МІАС ЗМД) "Містобудівний кадастр Києва".

Нагадаємо, забудовник під прикриттям молодих людей у спортивній формі відновив після тривалої перерви скандальне будівництво в Голосіївському лісі в Києві по вулиці Потєхіна, 9.

 

 

 

 

 

 

 

 

....


Астролог: 16 серпня не варто затівати нові справи.

16 серпня, в середу, постарайтеся не конфліктувати і відносини з іншими людьми будувати без грубої сили.
16 серпня - 24-ий місячний день - нейтральний і щодо пасивний день.
У цей день краще за все не затівати нічого нового, а продовжувати вже початі справи.
Цей день гарний для зачаття, лікування та профілактики здоров'я.
Можна зайнятися будь-якими фінансовими операціями або угодами з цінними паперами (особливо короткостроковими). Можна пограти на валютній біржі. Сприятливий час для захисту дипломів, дисертацій або збирання відомостей для їх написання.


День тижня - середа, цього дня протегує Меркурій, вісник богів. У середу удача чекає насамперед людей розумової праці. Можна переробити купу справ, відкладених вами на потім. Середа взагалі хороша для будь-якого виду роботи. Особливо ж легко даються розрахунки, робота з комп'ютером, з великою кількістю відомостей.
Середовище сприятливе для укладення договорів, союзів, для спілкування людей. Хороша вона і для створення заділів - протягом цього дня ви можете багато чого зробити, з тим щоб максимально вивільнити другу половину тижня.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

....


Психолог: Як правильно карати дитину

Багато батьків, караючи дитини, не хочуть його образити, а роблять це від великої любові, бажаючи щоб малюк став краще. Тільки ось діти найчастіше сприймають покарання як показник того, що вони недостатньо гарні.

Про це повідомила психолог Катерина Мельникова.
«Діти досить вузько дивляться на світ, тому вони просто не здатні зрозуміти, що покарання - це спроба батьків навчити малюка і зробити його краще. Вони відчувають образу і розчарування. Як результат втрата відчуття безпеки, недовіру і занижена самооцінка », - розповіла експерт.
Наприклад, якщо він отримав погану оцінку, то не варто ставити дитину у кут або бути, краще просто змусити його виправити свою помилку. Якщо малюк розбив вазу, то не варто кричати і не розмовляти з ним. Правильніше буде знайти малюкові заняття, за яке він зможе отримати гроші, нехай навіть від батьків, і купити нову вазу.

Психолог також підкреслила, що подібні покарання повинні працювати в обидві сторони. Якщо мама або тато не дотримали своїх обіцянок, то малюк також може придумати їм активну покарання. Наприклад, на вихідних разом піти з ним в кіно, допомогти з домашнім завданням і так далі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

....


На День незалежності в Києві буде закриють станції метро «Хрещатик» і «Майдан Незалежності»

 

 

У Києві 24 серпня, в День незалежності України, з 8:00 закриють на вхід і вихід станції метро "Майдан Незалежності" і "Хрещатик" через святкових заходів.

Після закінчення святкувань у День незалежності України в центрі міста станції знову відкриють для пасажирів.
Також Киевская адміністрація обмежила рух транспорту по вулиці Хрещатик з 21:00 до 02:00 16,18 і 22 серпня в зв'язку з проведенням репетиції параду до Дня Незалежності.
За інформацією, рух транспорту обмежать на ділянці від Бессарабської до Європейської площі. Також Хрещатик перекриють з 6:00 і до закінчення заходів 24 серпня.
Всього в параді до Дня Незалежності візьмуть участь 4,5 тис. Військовослужбовців, з них більше тисячі - учасники АТО.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

....


Штаб АТО: За добу на Донбасі 25 раз порушили режим перемир'я, поранені двоє військових.

 

Інтенсивність обстрілів українських військ на Донбасі не зменшується.
Про це повідомили в прес-центрі штабу АТО.
«Так, за минулу добу 25 раз порушили режим перемир'я. При цьому двоє українських бійців отримали поранення. Найбільша кількість обстрілів було зафіксовано на Донецькому напрямку, в районі Авдіївської промзони. З 18 годин і до півночі практично не припиняли обстріл наших опорних пунктів з мінометів різних калібрів, гранатометів, стрілецької зброї. В результаті одного з таких обстрілів отримав поранення один український боєць. Також, ввечері, під ворожим вогнем виявилися наші зміцнення неподалік Новоселівки, Верхньоторецька, Невельського, Луганського ", - розповіли в штабі АТО.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, ситуація в зоні проведення антитерористичної операції (АТО) характеризується як стабільна, без тенденції до загострення.

 

 

 

 

 

 

 

 

Страница 1 из 73

Копирайт(C) http://ukrpeople.com "UKRAINIAN PEOPLE" Все права защищены.

Студия дизайна  Вэб Мост  Web BRIGHT design     http://web-most.net/