Вівторок, 12-е Грудня 2017року

Ексклюзив (21)


Чим цікавились українці в 2017-му. Офіційні підсумки

 |  Вівторок, 12 грудня 2017 15:56  |  Опубліковано в Ексклюзив

Чим же цікавились українці у 2017 році. Представляємо вашій увазі підсумковий рейтинг найпопулярніших запитів українських користувачів

GLOBAL IQ – одна з міжнародних організацій, котра займається освітніми програмами по всьому світу, відкриває двері таких відомих навчальних закладів як Stanford та Harvard для звичайних українських студентів. Заснували її дві активні бізнес-woman – Катерина Сотнікова та Валерія Манзюк. Не зважаючи на свій молодий вік, кожна з дівчат уже має по дві вищі освіти та сертифікати різних курсів, хоч зупинятися на досягнутому в плани не входить, адже немає меж досконалості!

Школьные годы без проблем

 |  Вівторок, 12 грудня 2017 10:22  |  Опубліковано в Ексклюзив

Вы только задумайтесь, ваш ребенок проводит в школе целых 11 лет! А что в итоге этих лет он будет знать, уметь, и как он будет мыслить? Ведь за этот период возможны колоссальные изменения, вопрос только в том, кто этими изменениями, в данном случае, управляет.Ведь, на самом деле, школа формирует отвращение к процессу обучения и получения знаний. И если вы хотите, что бы ваш ребенок любил учиться, ваша ответственность эту ситуацию изменить. Я уверен, любая проблема имеет комплексное решение, особенно проблема, связанная со школой.

Тисячі доларів потрібні на врятування життя Дмитра.

 |  П'ятниця, 01 грудня 2017 14:47  |  Опубліковано в Ексклюзив

Просимо допомоги для прекрасного хлопчика Дмитра Лі. 9-річний хлопчик потребує невідкладного лікування.
Коли Дмитру Лі було 8 років родина помітила у хлопчика великі лімфовузли на шиї, відразу звернулися до лікарів, які повідомили про жахливий діагноз дитини. 
http://healthy-childhood.org/…/16611-dmytro-li-potrebuie-va…Сторінка 1 із 2

Копирайт(C) http://ukrpeople.com "UKRAINIAN PEOPLE" Все права защищены.

Студия дизайна  Вэб Мост  Web BRIGHT design     http://web-most.net/