Понеділок, 19-е Лютого 2018року

Ексклюзив (34)


У прифронтовому місті Кремінна на Масляну відбудеться встановлення національного рекорду з ліплення вареників в рамках проекту Міністерства культури України «Український схід». Про це повідомила співачка, волонтер, радник міністра культури України Анжеліка Рудницька в ексклюзивному інтерв’ю Укрінформу.

Цікаві факти про українського Пікассо

 |  Четвер, 08 лютого 2018 11:09  |  Опубліковано в Ексклюзив

Віктор Іванович Зарецький - легендарний український художник ХХ століття. Він створював картини в різних стилях, проте всі його роботи ритмічні і високопрофесійні незалежно від часу створення. Він являє собою суму Клода Моне, Ван Гога, Густава Клімта, а його останні роботи навіть мають характер модерну Пікассо.

В этом году Natalya Grechanaya сделала ставку на женственность и элегантность 50-тых. Именно творчество Альфреда Хичкока и его фильм «Головокружение» (VERTIGO), который относится к тем годам, стали отправной точкой для создания всей коллекции. Как и в фильмах Хичкока, в стиле самое главное часто кроется в деталях. Коллекция Vertigo о преодолении страха высоты и о страсти: страсти в жизни, в любви и, главное, страсти в стиле.

Запалюючи від свого світильника свічки інших людей, ти не втрачаєш жодної частинки полум'я.
Джейн Портер
 
13 січня 2018 року за ініціативи Президента Литви Далі Грібаускайте у Вільнюсі відбувся благодійний концерт на підтримку України. Почесне запрошення представляти нашу державу за кордоном отримала артистка компанії «GUGA Entertainment Industry», українська співачка, телеведуча, солістка заслуженого ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України - Tianа Roz.


Сторінка 1 із 3

Копирайт(C) http://ukrpeople.com "UKRAINIAN PEOPLE" Все права защищены.

Студия дизайна  Вэб Мост  Web BRIGHT design     http://web-most.net/